Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu udało mi się przebiec 500km w rok. No i było super. Zacząłem sobie przeglądać konto Runkeeper'a na instagramie i wrzucili tam grafike TheOatmeal.

Spodobała mi się i myślę sobie:

Muszę to mieć!


Nie chcąc uprawiać #cebula patrzę na stronę TheOatmeal do sklepu i widzę, że sprzedaje plakat.

W rozmiarze: 19" x 27" (48cm x 66cm) ale chciałem większy rozmiar i do tego wydrukowane na płótnie. Piszę więc do TheOatmeal na fb wiadomość na zasadzie:

Znalazłem: http://shop.theoatmeal.com/products/oh-look-running-shoes-signed-print ale chcę większe i na płótnie, nie masz w ofercie. Ok, nie ma problemu. Nie chcę 'kraść' dlatego mógłbym wysłać $X - a za to chciałbym tylko grafikę - najlepiej wektorową - to sobie załatwię druk na płótnie.


Jarałem się straszliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czekałem na odpowiedź, niestety nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiadomość wisi i mam nadzieje, że w końcu odpisze a jak nie... co ja mogę.

Do dyspozycji miałem tylko te grafikę ze strony w rozdzielczości ok 1000x750px. Czyli do rozmiaru jaki chciałem sobie wydrukować trochę kupa. Bo chciałem mieć 100x140cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokombinowałem i poszukałem trochę i znalazłem stronę która przerabia grafiki rastrowe na wektorowe. Wrzuciłem tam grafikę, przekonwertowało, ściągnąłem. Idealnie nie było dlatego musiałem kilka rzeczy poprawić w fotoszopie ale udało się. Zamówiłem, wydrukowali, na ramie, wszystko super. Pojechałem odebrać, jakieś 2km od domu. Ambitnie myślę sobie, ej przewiozę se moturem, Wayan-style.

eee... Nie. Nawet o tym nie było mowy.

Pod sklepem były taksówki, zagadałem mówię, weźcie mi ten obraz zawiezcie do domu, ale do zwykłego sedana nie weszło. A przynajmniej nie tak, żeby nic nie zniszczyć. No to kicha. Jestem w dupie. Ale spoko. Przypomniałem sobie, że jest Uber. Wezwałem Ubera, przyjechał, obraz w auto, ja za autem na motocyklu ( ͡ ͜ʖ ͡). Za dowóz zapłaciłem $1. Dosłownie. IDR14,000. Jak kto bedzie potrzebował dowodu to mam w historii ubera potwierdzenie XD

W końcu dotarłem z nim do domu. Wbiłem gwoździe. Wisi u mnie w sypialni.

Na foto @feuer dla skali ( )


#friqnabali #bieganie #theoatmeal #protip (jakbyście potrzebowali rastry na wektory przerabiać) #chwalesie
T.....Q - Jakiś czas temu udało mi się przebiec 500km w rok. No i było super. Zacząłe...

źródło: comment_viuUiOGt39e0XuVRQspHggkQWk8YzezH.jpg

Pobierz
  • 11