Wpis z mikrobloga

Ominęła mnie weekendowa #afera i właśnie pobieżnie nadrabiam. Z wpisów Xanthia (nie wołam bo nie chcę gównoburzy w komentarzach) My, Faceci, możemy wyciągnąć kilka wniosków. Postanowiłem to podsumować:
1. Kobieta najczęściej zanim puści się jednej gałęzi namierzy sobie następną do przeskoczenia- Xanthia pisze, że może źle im się w związku układało itp. Możliwe, ale zamiast to zakończyć i dopiero szukać nowego faceta laska robi odwrotnie żeby nie stracić przywilejów jakie wynikają z bycia w związku (facet jako bankomat itp.)
2. Kobieta zawsze rozgląda się za lepszym/ przystojniejszym/ bogatszym... nie chcesz stracić kobiety? Bądź tym gościem...
3. W jednym Xanthia ma rację - to wynika z natury kobiet i po części wynika z ewolucji i chęci zapewnienia bytu sobie i swoim dzieciom. Ale... nie żyjemy w jaskiniach i nad pewnymi rzeczami trzeba panować... bo nie może być to usprawiedliwieniem...a propos...
4. Kobiety swoje złe decyzje, podjęte najczęściej pod wypływem emocji racjonalizują i to mocno! ("Bo hormony kazały", bo emocje, bo ewolucja, "może nie wiedziała jak zagadać"...). Czasami same wierzą w swoje nielogiczne wymówki. Podejrzewam, że Xanthia ma coś za uszami i dlatego tak zaciekle broni i racjonalizuje zachowanie tamtej karyny. W takich wypadkach wszyscy są winni tylko nie one. Kiedyś od kobiety która zdradziła usłyszałem, że jej chłopak powinien zauważyć jak patrzyła na jego kolegę i coś z tym zrobić :D.
Takie moje #przemyslenia. Pewnie nic nowego nie napisałem.
#logikarozowychpaskow #xanthiacontent trochę #theredpill
  • 13
@agaja: Ja nie oceniam kobiet właściwie, nie mam kobietom za złe, że są takie a nie inne. Obserwuję pewne rzeczy, przyjmuję do wiadomości i uczę się z tym żyć.
Ok- piszę trochę o skrajności ale każdy facet powinien o tych punktach pamiętać i być wyczulony podczas wyboru partnerki i życia z nią.
Jeśli chodzi o pkt 1 i 3 to wspomniałem o panowaniu nad pewnymi sprawami i zgodzę się, że jest
@To_ja_moze_pozamiatam: instynkty to ma każdy.
Jakby nie było, biologicznie należymy do królestwa zwierząt.
Nie ma znaczenia, czy kobieta, czy mężczyzna - ludzie posiadaja jednak rozum. I ich zachowanie warunkowane jest jego użyciem, a nie płcią.
Mało to facetów ulegających instynktowi?
Nie wydaje mi się, dlatego za krzywdząca uważam dokonaną przez Ciebie generalizację.
Sa ludzie porządni i nie - płeć nie ma tu znaczenia.
@To_ja_moze_pozamiatam: "Podejrzewam, że Xanthia ma coś za uszami i dlatego tak zaciekle broni i racjonalizuje zachowanie tamtej karyny"

Ma ma i to sama się jeszcze do tego przyznaje (dowód w załączonym zdj).

a i żeby nie było że "donosze" albo coś to zdjęcie jest wycięte z rozmowy udostępnionej opini publicznej wykopków przez @Klopsztanga (mam nadzieje, że nie łamie tym prawa bo się trochę cykam) ( ͡° ͜ʖ ͡°
pawliuczenko - @Tojamoze_pozamiatam: "Podejrzewam, że Xanthia ma coś za uszami i dlat...

źródło: comment_m7eITHw4V1jgVAmgva9kh5N8x59LYdCT.jpg

Pobierz
@orfan: Zdaje sobie z tego sprawę chłopcze. Jej słowa były bardzo dwuznaczne ale w kontekście wszystkich jej wypowiedzi (w tym temacie) prowadzi on do takiego a nie innego wniosku. Zresztą to moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać.