Wpis z mikrobloga

@Janodemon: Nie widzę obrazy w pierwszym zdaniu.

W drugim zdaniu - mogę przedstawić badania naukowe o nietrzymaniu stolca u mężczyzn poddających działąnie swojego odbytu penisowi podczas erekcji.

A jeśli uważasz, że obrażam - zgłoś mnie.
@Janodemon: Wiem, że jest, bo się nieraz przyznawał.

Oczywiście i mogę powtórzyć. Oni mogą napisać to samo do mnie, albo gorzej. Ja jednak nie będę zarzucał im przez to obrazy, bo kompletnie jej nie widzę.

Nie stawiam diagnozy lekarskiej, by oceniać poglądy lekarzy. Wyrażam swoją, prywatną opinię. Mam do tego pełne prawo
@Janodemon: Nadal mnie pouczasz i tym samym kwestionujesz moje prawo do wypowiedzi. Ja uważam, ze dorosły facet odpowiada za swoje słowa. Jeśli naruszają one jakieś normy (prawne, moralne), można te wypowiedzi zgłosić odpowiednim służbom.
@Janodemon: Problem tkwi nie w tym, że musisz mnie pouczać, ale w tym, że uznajesz tylko swój światopogląd za jedynie słuszny. Biseksualista używa swojego odbytu do uprawiania seksu wiele razy. Dla Ciebie wygarnięcie mu tego jest obrazą. Może to właśnie Ty jesteś nietolerancyjny, skoro jako temat tabu uważasz taki rodzaj seksu. Nie skłamałem więc pisząc mu i o nim takie rzeczy. On skłamał nazywając mnie strasznym człowiekiem.
@Janodemon: Niepotrzebnie zmieniasz front na typowo lewacki. Ja tylko uzmysławiam Ci, że dla nich to normalne. Ty też nie powinieneś czuć się urażony, gdy napiszę, że resztki obleśnego jedzenia pokrywają Twoje zęby zaraz po posiłku.

Obczaj gorące i wypowiedź simsoniaka odnośnie obrzydzenia przytulaniem się dwóch mężczyzn w autobusie. One nie podeszła do nich i im tego nie zabroniła, ale na wykopie oberwała falą krytyki i oskarżeń o homofobię. Ty też próbujesz