Wpis z mikrobloga

Dzień #31

Szybko:

1.Mirko - check

2.Rozmowa z innym homo sapiens - check, przez telefon co prawda, ale check

3.Przybliżenie do celów finansowych - check

4.Trening - był, powoli zaczynam siłówkę:

WL: 5x60, 5x70, 5x75, 4x80 - słabo, ale powoli wrócę do formy

MC: 5x100, 5x110, 1x140, 1x145 - dziś sprawdzić sobie chciałe maksik w mc, ile po przerwie dźwignę. 15 kilo mniej, niż dawniej przy wzroście masy ciała o 10 kg. Słabiutko. A chwyt jak mi osłabł. Kiedyś problem tkwił w sile nóg, pleców. Teraz zaś po prostu sztanga wypada mi z dłoni. Muszę popracować nad chwytem.

5. Nauka - była. Spędziłem dziś dość sporo czasu pracując nad pewnym projektem.

6. Programowanie - było. W pewnym sensie. Zapoznałem się z pewną technologią, która posłużyła mi do wykonania projektu z punktu wyżej. Nad tym muszę bardziej popracować.

Czego nie było? Matematyki. Fizyki. Poważnego programowania. Diety. Wielu innych rzeczy.

Samopoczucie też dziś w sumie spoko. Lekki leń, ale nic to.

Chyba tyle.

Dziś wspomnę jednak jeszcze o jednej rzeczy - to już równy miesiąc odkąd zacząłem ten tag.

Miesiąc już, co? Oj szybko to leci.

Przez miesiąc regularnie dodawałem codziennie przynajmniej jeden wpis.

Troszkę udało mi się osiągnąć, niedużo, ale wciąż w porównaniu do poprzednich miesięcy, to bardzo dużo. Mimo dużej ilości upadków, były też i wzloty, zatem jestem dość zadowlony, mimo tego, że można było spożytkować ten miniony miesiąc jeszcze lepiej i uniknąć wielu błędów, ale nic to.

Tag obserwuje już 49 osób, atencja się zgadza.

Tu też jest miejsce dla wszystkich tych, co w jakiś tam sposób mnie wspierali. Czy to komentarzem, czy plusikiem, czy też może zwykłą myślą - szczerze dziękuję wam, bo nierzadko mi udowodniono, że mirko potrafi być super sprawą. Polecam.

A dla tych, co wpisów nieznoszą i w ogóle idź stąd se myślą, jedną wiadomość mam, też was kocham bracia i siostry.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka mała wiadomość: blog najpewniej w sobotę już ruszy.

Życzę wam powodzenia mirki i mirabelki. Żeby wam się jak najlepiej wiodło.

Pozdrówki

#grskiwychodzizprzegrywu #wychodzimyzprzegrywu
  • 10
@grski: no właśnie, tak jak kolega wyżej wspomniał więcej skup się na umiejętnościach miękkich, w twoich wpisach jak narazie opisywane są tylko postępy w umiejętnościach twardych (nauka, programowanie itp). Polecam na początek książkę "jak zdobyć przyjaciół i zjednac sobie ludzi", możesz sobie wypożyczyć z chomikuj :D i ciągnij dalej te wpisy, bo ciekawi mnie jak potoczą się twoje losy :D
@maciek4: Doceniam dobre chęci, ale książek pokroju 'jak zjednać sobei ludzi/zdobyć przyjaciół/różowego paska' nie zamierzam czytać. W relacjach z innymi jedyne co zamierzam stosować to dobre intencje, szczerość i dobroć. Nic innego. Nie będę się nad tym jakoś specjalnie rozwodził i tak dalej. Jak ktoś nie lubi prawdziwego mnie, to trudno. Nie będę udawał kogoś i stosował jakieś techniki or sth.
Szczerze jednak dziękuję za dobre intencje mirku ( ͡°
@grski: Ksiażka ta nie jest o trikach, manipulacji, udawaniu kogoś innego itp. Tytuł książki jest dość mylący, jest to raczej książka którą jakby przeczytała każda osoba na świecie i stosowała się do tego co jest w niej napisane to świat byłby lepszym miejscem. Z tej książki nie dowiesz się żadnych nowych rzeczy i magicznych sposobów, raczej jej celem jest przypomnienie podstawowych zasad w relacjach międzyludzkich i uświadomienie nas ze w prosty
@grski: Sam Warren Buffet nawet poleca tę książkę, tak więc coś jednak w niej jest. Jak pierwszy raz przeczytałem nazwę tej książki to moja rekcja była podobna do twojej :)