Wpis z mikrobloga

Ej mirki, mam takie #pytanie z działu #programowanie , otóż gdybym od jutra zaczął poświęcać na naukę programowania godzinę dziennie, to czy jestem w stanie osiągnąć taki poziom, aby w lipcu być zostać gdzieś zatrudnionym za >= 10 zł za godzinę w tej branży? Jak dotąd nie miałem styczności z programowaniem jako takim (w zasadzie to miałem, ćwiczenia z C++ teraz na 2. roku AiR, ale tak mi się spodobało że za rok znów będę na to chodził ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).
I w jaki język programowania celować?
  • 13
@Sicamber: IMO stanowczo za mało.
ja zacząłem się uczyć c sharpa rok temu i dalej stwierdzam że niewiele umiem. no ale w sumie to ja zaczynałem całkowicie od zerowego poziomu wiedzy z programowania i praktycznie gdzieś po miesiącu zacząłem cisnąć projekt do inżynierki więc w zasadzie miałem czas się uczyć tylko tego co było mi potrzebne. teraz, kiedy moja wiedza wzrosła to mogę stwierdzić że chyba wstyd by mi było pokazać
@Trytka: @Endr3w: @vateras131: No tę godzinę rzuciłem tak przykładowo, chciałem się dowiedzieć jak w ogóle uczyć się tego. Jeżeli mówicie, że 4-5 godzin dziennie, to widzę że będzie ciężko o ile w ogóle to będzie możliwe, bo średnio 8 godzin na wydziale + nauka w domu + być może jakieś życie osobiste.
@Sicamber: Jak zmienialem prace to bylo 8h nauka/praca w pracy + 4h nauka w domu przez 8 miesiecy. Zycie osobiste tez sie ukladalo. To juz byla troche przesada, ale sie oplacilo.

A co do jezyka, z tego co widze po poprzednich postach to zacznij od C.