Wpis z mikrobloga

@liptonforte: hm nie wiem jaki ma efektywny zasięg wiatrówa. 100m? Skojarz z której strony były zbite te szyby, to już wiesz skąd mniej więcej ktoś strzela. No a potem trzeba pytać sąsiadów, pewnie wbrew pozorom ludzie dużo wiedzą. A jak dasz ogłoszenie i jeszcze może małą nagrodę to może ktoś się zgłosi, albo chociaż ten ciulas się spłoszy. No i w sumie jeszcze bagiety, ale jakoś nie chce mi się wierzyć,
@liptonforte: wiele zależy od rodzaju śrutu , różnicy wysokości, teoretycznie Wiatrówka poradzi sobie z szybą na 50 metrów, może więcej, ale w praktyce rzadko uda się stłuc szybę w samochodzie z dalej jak na 20 metrów..choć oczywiście najwiekszy wpływ ma sama Wiatrówka. mocne podlimitowe wiatrówki walną szybę i ze 100 metrów. Ciężką sprawą będzie z namierzeniem strzelca, to może też być proca, czy nawet kamień.
@liptonforte: hehehe. Cóż niczego więcej się nie spodziewałem. Możesz jeszcze zadzwonić po Rutkowskiego, ale pewnie się skończy tym, że ten co strzelał to powie, że mu ta wiatrówka tylko wypadła z rąk, uderzyła o próg i sama wystrzeliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)