Wpis z mikrobloga

@Axior: kiedyś byłem z nim w kontakcie, bo opuścił "Suchy Kanał" na StarCrafcie 2 i chciałem robić "Suchy Puchar" , cykl turniejowy z mininagrodami, pisał chwilę że spoko pomysł i że nie ma czasu ogarnąć i tyle go było. przejęliśmy jego kanał, zrzeszyliśmy użytkowników i przez pół roku robiliśmy turnieje ze streamem, ale potem dopadly nas obowiązki.
szkoda, bo była szansa na zrobienie tego pod sztandarem Suchego Kanału z Vonzayem w
@Axior: Bardzo ładne to jest, jeśli wysłałeś to mu na maila to sie nie dziw @Wonziu rzadko go sprawdza. takie rzeczy polecam mu na tweetera wysłać albo na PW na czacie w trakcie streama. O dziwo po zakonczeniu streama je sprawdza.
@cbool22 @rexar Heh, oparłem się na tym co jest napisane na jadisco w rubryce "kontakt".

Najpewniejszym sposobem na nawiązanie kontaktu z Wonziem jest pisanie na

suchykanal gmail kropka com.

Wszystkie inne kanały komunikacji mogą okazać się zawodne. You've been warned.


Będę wiedział na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaskiniowe_zgliszcza : Przecież to nie chodzi o to by gdzieś się "pchać" łomatko. (,)
To tylko głupota, (pomijając, że sam Wonziu zażartował. że takie logo właśnie chce) którą zrobiłem dla funu i wysłałem na święta Wonziowi z życzeniami. Po prostu stwierdziłem, że pokażę też i wam.

@kalpaucjusz : W skrócie coś w tym guście. Na pamiętnym strumieniu bodajże z uchwytu pod kierownicę (do dziś nie mogę jak sobie