Wpis z mikrobloga

@maraduk12: zaraz mnie znawcy zjebią, ale mi się podoba. ciekawy, bardzo ciekawy pomysł na beat. przy pierwszym przesłuchaniu ciężko zrozumieć początek, a sam styl - dla mnie (laika który się nie zna) brzmi z jednej strony "wesoło" (nie mam lepszego określenia) kojarzy mi się z Trzecim Wymiarem, szczególnie z utworem "Inni niż wszyscy". Dobra robota, kontynuować ;)
@MarianAlkoholik: @maraduk12: piszę zbiorowo do obu - podkreślę raz jeszcze - nie znam się. Na co dzień słucham heavy/black/death metalu, mrocznego jazzu i dark ambientu - ale nie zamykam się na inną muzykę i staram się docenić muzykę której nie słucham prakrycznie w ogóle - jeśli na mój gust wydaje się dobra. Ocena była wybitnie subiektywna, ale - niech mordeczka robi jak najwięcej, może za rok-dwa wyda dobrą płytę w
@dziki: #!$%@?ć, rap to jechanie po łakach (słabych raperach), nie ma głaskania po główce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak przy okazji, słuchasz mrocznych klimatów, często widzę opinie, że "słucham metalu, ale z rapu Słoń dobry". Ciekawi mnie co przykładowo sądzisz o takim czymś:

To tylko taki eksperyment, jak uważasz, że #!$%@?, to pisz, że #!$%@? :D
M.....k - @dziki: #!$%@?ć, rap to jechanie po łakach (słabych raperach), nie ma głask...
  • 1
@dziki: bardzo zdrowe podejście, ale pamiętaj ze nie każdy hejt to hejt. Gdyby nie konstruktywna krytyka to nic by świat nie ruszył( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolega @MarianAlkoholik lubi inny rodzaj rapu, ale myślę ze nie jest ograniczony muzycznie, jak słucha Laika nie może być głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu lubi inny rodzaj rapu, sam wielkim fanem bragga nie jestem. No ale
@dziki: ale bit to jest zaj#$any:) dla mnie kolezka ma potencjał ale....

ma głos jak wiekszość, nagrywa jak większość, generalnie z niczym się nie wybija. Poprawny. Ale wejdzie pewnie z epką na rynek i zniknie. Taka moja opinia. Tym bardziej z takim strzelaniem wersami jak z uzi. Niech trochę zwolni i skuma że jeśli będzie trzeba 10 razy go słuchać żeby zrozumieć o co mu chodzi to nikt tego nie kupi.
@MirekMireczek: co konkretnie, bo nie wiem do czego nawiązujesz? Ogólnie #!$%@?ć niuskul, ale nie mówię, że nie da się go zrobić z klasą. Po pierwsze charyzma, po drugie oryginalność, #!$%@?ć młode kopie Queby i jakichś pajaców z Ameryki
@MirekMireczek: no w sumie ta, chyba to przez to, że zdzidziałem i przestałem nadążać za sceną :P Wolałem czasy, gdy każdy wybijał się w podziemiu, miał własny styl, że usłyszałem jeden wers i wiedziałem kto jest autorem. Teraz tego nie ma, bo rap się komercjalizuje i zbiera większą popularność niestety.
@MarianAlkoholik: #!$%@?, po prostu jest dużo raperów i się to może zlewać, ale nigdy nie było tyle różnych styli co teraz i poziom ciągle rośnie. To ostatnie zdanie trochę bez sensu. Skoro wg. ciebie nagle rap się zaczął komercjalizować, chociaż zawsze taki był, to tym bardziej powinno się więcej róznych ciekawych graczy pojawiać.