Wpis z mikrobloga

#komputery #problem #wtf #pomocy #kiciochpyta i trochę #heheszki
Wykopki o co tu chodzi? Wracam z prowincji, wkładam ładowarkę do laptopa i.. Nie pasuje. Wkładam znowu i nic. Patrzę a tam wejście nie pasuje zupełnie do tego z ładowarki :| O co tu chodzi? To może być jakieś zabezpieczenie? Próbowałem na razie delikatnie pchać albo próbować to wyjąć i nic. Laptopa ani ładowarki też mi nie podmienili bo mają znaki szczególne, które poznam.
Pobierz
źródło: comment_bOeH7sBWdFQdqWwebkhxpaNpdcJ9AeDI.jpg
  • 15
@frydzer: nie, ona zawsze była tak.. Hm odkrecona do tyłu przy końcówce :// chodzi o to, że to stało sie z dnia na dzień. Dziś ranp jeszcze ladowalem i nawet oporu nie czułem przy wkladaniu a tu takie coś.
@arkadiusz-molenda: idź do jakiegoś komputerowego sklepu niech spróbują dopasować jakaś ładowarkę . Jeśli końcówka wejdzie oznacza ze wina leży po stronie koncówki jeśli nie to prawdopodobnie coś siedzi w gnieździe
Dobra wyszło jak włożyłem dość ostro i podwazylem. Rzeczywiście tulejka. Kto mógł na to wpaść? Dziewczyna mi zamknęła plecak w polowie drogi na centralnym w wawie a tam był, bo otwarty. Ogólnie żadnego innego momentu nie kojarze. Ale serio mieć taki pomysł zamiast go ukraść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)