Wpis z mikrobloga

Polecam motzno. Naprawdę warto zobaczyć, dowiedzieć się (po raz kolejny), że organizacje ekologiczne to gówno, że korpo trzymają polityków w kieszeni, że wege to nie tylko współczucie wobec krówek i wiele innych.

Sam zacząłem zastanawiać się - czy mógłbym wyłączyć mięso ze swojego żywienia - na pewno nie, dobry stek jest za dobry, czy mógłbym ograniczyć - na pewno tak. Niestety jak zwykle pojawia się pytanie, dlaczego ja mam to robić a Zenek będzie wpieprzał tyle samo?

Zastanawiam się, czy jest jakieś sensowne rozwiązanie, prócz zaprezentowanego w filmie "mięsa" roślinnego. Czekam, aż taki produkt trafi do sklepów, jeżeli rzeczywiście miałby podobną strukturę, smak i do tego dostarczał lepszy zestaw odżywczy - why not?

http://www.filmweb.pl/film/Cowspiracy%3A+The+Sustainability+Secret-2014-725681

#film #dokument #wegetarianizm #weganizm #ekologia #ciekawostki #zainteresowania
  • 62
czy mógłbym wyłączyć mięso ze swojego żywienia - na pewno nie, dobry stek jest za dobry


@novyr9: i tu jest pies pogrzebany (i krowa, i świnia i kura itd itd ;)). Ty po refleksji stwierdzisz, że #!$%@?ć, dlaczego ja mam coś zrobić. Większość ludzi nawet do momentu refleksji nie dotrze. A że ekologia, a że zdrowie, a że planeta. #!$%@?ć, stek jest za dobry. Pchajmy dalej wózek gówna.
@flyer01: przecież to elita narodu... Taki @Krzy___ek na przykład, niby coś majaczy o awansach i podludziach kupujących tanie samochody, a w jego historii wyczytać możemy takie kwiatki:

Krzy__ek 6 dni temu

Szukam jakiejś taniej #bmw tak do 25k, w automacie, na ropę.


I jeszcze:

Krzy__ek 3 mies. temu

Co to się #!$%@?ło... Byłem dziś na rozmowie w #asos


No #!$%@?, elita narodu, czuję się podczłowiekiem bo jeżdżę tylko rowerem (co
@grecki: 30 dawno skończona, dalej bez mieszkania, żony, samochodu i dzieci. Jakieś "to do list" na blogu porobione, a przez 33 lata ukończone 5 biegów, ale #wygryw bo nie je mięsa. To raz.
Dwa. Chyba trzeba być niespełna rozumu że klasyfikować ludzi po samochodzie i jeszcze się przechwalać że ma się droższy rower. Kogo to obchodzi? Potrzebuje dodatkowego samochodu na trasę, którą robię 2 razy w miesiącu i 25 kobla to
@grecki: Nigdzie nie napisałem że jesteś gorszy z powodu samochodu. Jesteś gorszy bo na siłę wpychasz ten wegetarianizm, spinasz się jak małe dziecko na żenujące prowokacje, a co za tym idzie pojawia się cała masa #!$%@? w innych dziedzinach życia. To może też tłumaczyć brak kobitki. Może dbasz o ciało, ale mózg to zaniedbujesz.
Chyba trzeba być niespełna rozumu że klasyfikować ludzi po samochodzie


@Krzy___ek: Jeżeli rzeczywiście jesz tyle mięsa ile się tu chwalisz to lepiej zmień dietę, bo już masz demencję i zapominasz co pisałeś godzinę wcześniej:

Mógłbym zadać pytanie czy nie jest ci wstyd być #!$%@?, który przejmuje się jakąś krową, ale szanuje twoją rolę w społeczeństwie, więc nie zadam tego pytania. Przecież ktoś musi wypełniać miejsca w friendzone, przegrywać walki o
Niestety jak zwykle pojawia się pytanie, dlaczego ja mam to robić a Zenek będzie wpieprzał tyle samo?


@novyr9: Możesz zrobić to dla siebie. Nie musisz rezygnować, ale możesz ograniczyć. Ludzie którzy spożywają mięso okazjonalnie, statystycznie żyją dłużej niż ludzie jedzący mięso codziennie i wegetarianie.