Wpis z mikrobloga

@lunapants: O, na moim skrinie komentarz również usunięty. Ale to nie szkodzi - my pamiętamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wiesz, on chciał połączyć w jeden, ale nie było opcji edytuj, więc USUNĄŁ :D

Pamiętaj jednak - to tylko zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka hehe hihi śmieszna, koń by się uśmiał
@Aerials: Zadziwia mnie głupota ludzi. Wejdzie taki delikwent na wege tag, napisze epopeję o tym jakim to on samcem alfa nie jest i ile mięsa to on nie zjadł, poobraża wszystkich spod tagu i wyzwie od podludzi, po czym jak już palnie jakąś głupotę to tłumaczy, że zarzutka i jaki to on śmieszek nie jest.

Ja na prawdę nie wiem czy ludzie nie mają już nic lepszego do roboty?
@Aerials:
@Krzy___ek: dawno nie widziałem takiego #!$%@?... Rozumiem że może być po prostu niezbyt inteligentny, ale żeby wchodzić w dyskusję jako ten główny cyniczny buc, rzucać argumenty jakie tylko przychodzą do głowy, pokazywać swoją hipokryzję i na koniec jak wisienka na torcie gdy widać jak na dłoni że nie ma kontrargumentów to mówi że zarzutka... Współczuję.
po czym jak już palnie jakąś głupotę to tłumaczy, że zarzutka i jaki to on śmieszek nie jest


@lunapants: I jeszcze skasuje komentarz :D

Wiesz, on ZARZUTKĄ nazywa tekst "może zdawała hehe ustnie" pod wpisem o prawie jazdy, także wiesz...
@lunapants: Ja bym raczej stawiał na biznesmena z cygarem w ustach siedzącego przy komputerze (syna oczywiście) który kosztował 20 tyś cbl. Jedzącego parówkę oczywiście.
@voores: Ta co Ty :)
Ten Mir nie ma własnego mieszkania ba nawet abonamentu komórkowego i gdy pisał o planach na przyszłość to wychodziło na to, że do 30 to mu jeszcze baaaardzo sporo.

Stawiam więc na dzieciaka który dopiero co skończył liceum/technikum, wyjechał do NL bo Polsza taka biedna i teraz ora w polu pieczary a w wolnych chwilach siada przed komputerem współlokatora i chcąc poprawić swoje samopoczucie i ubarwić
@Aerials: poszedłem sobie spać (bo widzisz @Krzy___ek, nawet pod względem miejsca zamieszkania jestem podczłowiek, wg twoich standardów), wstaję a tu takie cuda. No ale nic, wszystkie ssaki jedzą mięso.

Stawiam więc na dzieciaka który dopiero co skończył liceum/technikum, wyjechał do NL bo Polsza taka biedna i teraz ora w polu pieczary a w wolnych chwilach siada przed komputerem współlokatora i chcąc poprawić swoje samopoczucie i ubarwić tym samym swoje smutne