Wpis z mikrobloga

@stevemaster: OHP to dziwka, miej to na uwadze. To najmniejsza grupa więc i progresja będzie najwolniejsza. Miej świadomość, że:
Droga jest długa
Progresja powolna i proporcjonalna do kolejności

Martwy
Przysiad
Klatka
OHP

Co znaczy, że w martwym będziesz najszybciej mocny a z OHP zejdzie ci najdłużej. To jest całkowicie normalne.

I OHP pomimo że dziwka, to się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@HT-Ron: A to nie jest tak ze w tych ćwiczeniach jak martwy czy przysiad mamy największy progres dlatego że podnosimy dużo więcej kg?? :)
Wydaje mi się ze progres w każdym ćwiczeniu jest taki sam, tu sie liczą procenty.
Przykładowo mamy OHP 60kg i dochodzimy do 120kg to tylko 60 kg ale aż 100% więcej
Tak samo w martwym, mamy 150 kg, dochodzimy do 300kg to aż 150kg ale tyle samo
@stevemaster: pełna wersja jakiego programu? :P Mówisz o "programie" stronglifts, który jest planem treningowym w którym nie ma nic do wykupowania, 6 ćwiczeń (w tym 2x przysiad), 3 razy w tygodniu, A/B/A/B.

Możesz kupić pełną wersję tej aplikacji Stronglifts, która jest zrobiona przez gościa od tej metody treningowej. Ma ona pare dodatków w stylu ćwiczenia dodatkowe itp. Ale co do samego SL nie zmienia nic.
@RBNG: apka jest spoko, bo

1) w wygodny sposób podpowiada ile masz założyć na sztangę na kolejnym treningu
2) liczy czas przerwy między seriami i dźwiękowo daje znać że już czas
3) jak zrobisz dłuższą przerwę typu tydzień czy dwa, to sama proponuje odpowiedni deload
4) łatwiej nosić telefon niż zeszyt
5) łatwiej zagadać do kogoś innego kto też ćwiczy z apką włączoną (jak mu idzie, co by zmienił, jak u
@rotero: przerwy to sobie powinienes robic takie zeby ci sie tetno uspokoilo a nie na czas

nie wiem w sumie, ja od zawsze latam z zeszytem w ktorym mam tez rozpisane co jadlem i bardziej mi sie to podoba, szybciej cos wpisac w zeszyt niz wykilkac na ekranie. no ale kto co lubi, a moj komentarz byl lekko zartobliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)