Wpis z mikrobloga

Jadłem burgera ( 100g filling ) z Burger Store w Rzeszowie, Vege Burger. Nawet znośny, cena odstrasza, bo za 100g - 14zł, 200g - 18zł, w pobliskim Vegusie za 9.5zł supersmaczny z falafela i to 250g, ale ta pasta z fasoli nawet się im udała, trochę przesolone. Nie wrócę tam jednak, bo poza wygórowaną ceną to panuje tam straszna krowo propaganda i ogólnie nie polecam wegetarianom ^^

#weganizm #wegetarianizm #dieta #veganmaze #rzeszow
maze - Jadłem burgera ( 100g filling ) z Burger Store w Rzeszowie, Vege Burger. Nawet...

źródło: comment_4bDx6h4byhFJqlFW7EtYmNZG7X78XKIb.jpg

Pobierz
  • 22
@maze: A tak na poważnie to zazdroszczę wege knajpy w mieście z burgerami, ba nawet dwóch jak widzę. U mnie niby są jakieś ale to takie małe lokale z dziennym menu, a burger wege jest ale w mięsnym burgerze gdzie nawet frytek nie zjem bo smażone na wole. Także reasumując zazdro!
@AllOver: warzywa mają to do siebie, że można je spożyć pod różną postacią zupy, kotlety, surówki, same w sobie
a mięso to mięso sam bulion mięsny do smaku potrzebuje warzyw i przypraw, do kotleta dajesz kasze i warzywa, do burgera warzywa, spaghetii - mięso + warzywa strogonow: mięso + warzywa

więc jeśli ktoś rezygnuje z mięsa to nie znaczy ze w posiłku nie może sobie pozwolić na różne formy podania warzyw
@AllOver: Temat był poruszany milion razy, ale powtórzę jeszcze raz. Wegetarianie najczęściej odrzucają mięso ze względów etycznych. Uważają, że nie chcą przyczyniać się do śmierci zwierząt. Ale to nie znaczy, że nie lubią smaku mięsa. W takim przypadku odtwarzają go różnymi przyprawami, które dodają np. do warzyw. I wilk syty i owca cała.
@grecki: szkoda, że zrozumiałeś tylko część całego zdania. Widocznie z niedoboru witamin szare komórki ci obumarły. Mów za siebie, a nie podpierasz się zmarłymi.
szkoda, że zrozumiałeś tylko część całego zdania


@AllOver: a to w Twojej wypowiedzi była jakaś treść warta zrozumienia? Jesteś pewien? ;)

jakoś o twoich osiągnięciach też nikt nie słyszał


@AllOver: używamy nagle wielkich kwantyfikatorów. Nono, odważnie.