Wpis z mikrobloga

#tindersanremu -> obserwuj mój tag - 0 spamu, tylko konkretne materiały (sposoby na podryw, relacje z randek, heheszki i rakcontent) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny dowód na to że należy się wyróżnić, nie wiem jak działa #logikarozowychpaskow ale wystarczyło zagadać w dość nieparlamentarny sposób by wzbudzić jej zainteresowanie. Założę się że wiadomości typu "piękne oczy maleńka" dostaje setki, ale #!$%@? jej na 100 % nikt jeszcze nie nazwał. Postaram się dzisiaj wyciągnąć od niej numer ( ͡° ͜ʖ ͡°) .


Ps: tak - to działa

#tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent #podrywajzwykopem #podryw #heheszki #gimbohumor #rozowypasek
Sanremu - #tindersanremu -> obserwuj mój tag - 0 spamu, tylko konkretne materiały (sp...

źródło: comment_vUAu8K2ExVwmyydrL9z1cf4eEY9Dowut.jpg

Pobierz
  • 50
@Dijuna: Nigdy nie gadałem z laską przez #tinder dłużej niż 2-3 dni, krótka piłka, albo daje mi swój numer i się umawiamy albo kończymy rozmowę ( i mówię im otwarcie że mnie pisanie przez tindera nie kręci). Nudziłoby mnie takie pisanie z laską która ma 250 innych stooleyów do pisania.
Z Gabi się nie przespałem i nie zamierzam (spotykam się z inną dziewczyną [też z tindera] która wydaje się być bardzo
@Sanremu: uuu, zaorane.

Nawiasem, miszczu podrywu, panna ze zdjęcia mocne 3/10, a zdjęcie wykadrowane, więc w realu jeszcze gorzej. Gdybyś napisał "hej locho, chcesz poczuć w swojej dupci mojego wielkiego 11cm naganiacza?" też by odpisała. Ale luzik, lubisz się szczycić brązowym medalem na paraolimpiadzie, rozumiem. Każdy ma swoje ambicje :)
via Android
  • 0
@Aerials: poznałem ja trochę, wymieniliśmy kilkanaście wiadomości, napisałem ze idę spać i tak się skończyła, wieczorem zamierzam zdobyć jej numer.
via Android
  • 0
@Aerials: no bo to początek rozmowy, raczej nie wrzucam głębszej korespondencji bo pisze tam o prywatnych rzeczach ale może wrzucę screena jak mi daje numer jeśli to kogoś interere ( ͡° ͜ʖ ͡°)