Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, mirabelki.
Wpis będzie później, teraz mam inną sprawę.

Otóż w takiej małej podzięce dla wszystkich, co mnie tutaj w ten, czy inny sposób wspierali, czytali moje wpisy i tak dalej planuję zrobić skromne rozdajo.

Otóż z racji tego, że mam trochę profili zalezgłych w piwnicy, to planuję zrobić poręcze do dipsów albo jakiś inny sprzęt ( może drążek do ściany? ) i go rozlosować wśród was.

Teraz pytanie do was - czy byłby ktoś z was zainteresowany czymś takim? Przyda się to komuś? Bo w sumie jak chętnych nie będzie, to mi nie będę robił.

Jak tak to jaki sprzęt waszym zdaniem byłby najfaniejszy? Poręcze? Jakiś prosty drążek do ściany? Coś innego?

Także jeśli jesteście zainteresowani to plusnijcie i napiszcie w komentarzu jaki sprzęt by fajny był. Ewentualnie może jeszcze zrobić tak, że wygrany sam sobie wybierze co chce i to mu zrobię. No nie wiem. Piszcie co uważacie.

Tagów innych nie daję, bo chcę, by to było dla Was - wy tutaj zaglądacie, nierzadko pomagacie i jakoś tam wspieracie. Zatem też was proszę o to, żeby w razie czego linka nigdzie dalej nie podawać or sth. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grskiwychodzizprzegrywu