Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, planuję zakup szafy z drzwiami przesuwnymi. Do wyboru są dwa systemy jezdne opisane tak:
- SEVROLL MICRA (aluminowe prowadnice, kółka łożyskowane) np. allegro
- HETTICH (niezawodny system jezdny) np. allegro
Ten drugi jest droższy o jakieś 300zł i oprócz tego jakby lepiej wygląda, bo jest bardziej ukryty. Czy ktoś wie cokolwiek w tym temacie i mógłby się podzielić?

#szafy #meble #stolarstwo
  • 8
@spotlessmind: nigdy BRW. Lepiej już jakieś allegro ponieważ Ci ludzie z allegro zaopatrują się z takich hurtowniach jak moja gdzie jakoś płyty jest dobra tak jak akcesoria. Z jakiego regionu jesteś?
@spotlessmind: uuu cumplu niedaleko masz Radomsko a tam jest największe zagłębie stolarskie w Polsce. Ale jak napiszesz do kogoś na allegro to też Ci zrobią bez problemu. Szafę chcesz wolno stojącą tak? jaka szerokość i wysokość? duzo półek?
@swhite: na allegro jeśli chodzi o szafy na wymiar to pierwsi nasunęli mi się właśnie ci z Kępna (linki w pierwszym poście), oni robią na wymiar tylko szafy z systemem Sevroll Micra z płyt Pfleiderera. Może to akurat wystarczy na moje potrzeby - dobrze by było, gdyby tak z 5 lat wytrzymała ta szafa, bo inaczej trochę szkoda zachodu.

Szafa szer. 215cm wys. 230cm, projektu nie akurat mam na kompie w