Wpis z mikrobloga

@mat759: Nagrody miały rosnąć następnego dnia a 6 dostajemy dzień Premium który jest wart 200 Golda, a 7 50golda. Najs xD

! Nie to że narzekam ale skoro miały rosnąć to powinni zamienić miejscami 6 i 7 dzień. Ale ważne że coś dają
@efeeem: Wiem o co Ci chodzi, jednakże złoto można zbierać i kupić 3 dni premium, zamiast jednego(niższa cena za 1 dzień). Jak ktoś będzie długo odkładał to na czołg premium uzbiera. Teoretycznie gracze (głównie mniej aktywni) szybciej zbierali by złoto celowo nie logując się dnia 7., w celu wcześniejszego resetowania bonusów, ale to tylko teoria. Nie ukrywam jako gracz chciałbym jak najwięcej, jednak sądzę że mogliby podnieść nagrodę za 7. dzień
@mat759: nie mamy co narzekać w sumie. Mam tylko nadzieję że to nie jest tylko na przyciągnięcie graczy i później się zrobi #!$%@? jak w wocie... Jak narazie fajnie sie to rozwija
@efeeem: Raczej, ten system będzie wyłącznie udoskonalany. To byłoby żałosne z ich strony jeśliby się z tego wycofali. Znasz może grę Robocraft? Według mnie przykład wzorowego rozwoju. Mija właśnie Rok i 1 miesiąc od kiedy ją znam. Przeszła ogromne zmiany i nadal się rozwija w świetnym tempie. Nie gram, ale samo patrzenie jak bardzo gra się rozwija sprawia mi dziwną satysfakcję.