Wpis z mikrobloga

Dzień #38
Hej mirki.

Dziś dzień w sumie taki jak inne.

Głównie to albo przeglądanie mirko albo piwnica.

Co dziś się zrobić udało?

A no:

1. Trening.
Przysiady: 5x107kg 5x97kg
Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu: 5x57kg 7x67kg

Według zaleceń mikrokoksów, by popracować nad formą przysiadu ogólnie, dorzuciłem drugą wersję.

2.Ciąg dalszy robienia uchwytów do spaceru farmera. Lipa tylko taka trochę, bo wyszło na to, że te płaskowniki co mam, to za krótkie będą. Były już pocięte, oszlifowane i gotowe do spawania. Kurka.

Nic to jednak, grski coś wykombinował i skołował kawałek innego płaskownika, który to następnie pociął i pospawał z tamtymi! Order Virtuti Cebulari wędruje do mnie!

Wygląda to brzydko i tak dalej, ale egzamin zdaje i trzyma mocno. Dobrze jest. Nie udało mi się dziś jednak skończyć. Wszystko już poszlifowane, przygotowane, jutro tylko ze 4 spawy zrobić i w sumie tyle.

Poza tym to problem miałem taki, że znów urwał mi się uchwyt, tym razem ten od masy. Śruba mocująca urwany kawałek zaś ani rusz. Ale jakoś sobie poradziłem. Wygrzebałem jakąś starą śrubę, nakrętkę i podkładkę a kabel z drugiej strony walnąłem i działa.

Zdjęcia od podpunktu 7 to dzisiejsza praca

3. Korki. Pewnie, że były, co miałoby nie być.

4,76. Zaczynam rozwijać się i nabierać świadomości ekonomicznej. Oprócz tego, że zacząłem prowadzić ten dzienniczek, to jeszcze teraz za czytanie różnych rzeczy się wziąłem. Dzięki @Quavitor

5.Rozmowa z innymi - tyle co na korepetycjach. Nic więcej.

6. #mikromodlitwa też zaliczona i zadeklarowana. Zajrzycie tam, świetna inicjatywa. Serio. Nawet jak sami jesteście niewierzący or sth a macie problem, to napiszcie tam. Pomożemy. Wyślemy 'dobre intencje'.

7. Czytanie też było. Głównie o temacie związanym z podpunktem 4.

8.Medytacja

U mnei co prawda trochę sie polepsza cały czas, ale w domu zauważyłem się pogorszyło trochę z potencjałem na pogorszenie kompletne. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Nie jest jednak źle.

Post wcześniejszy z zapytaniem o rozdajo odzewu nie dostał, to uznaję, że nikomu z was się nie przyda jakiś sprzęt na siłownię, zatem na chwilę obecną nie będę takowego robił. Jakby jednak ktoś tam chciał, to pisać. Może wtedy się zorganizuje razdajo.

Mirki! Mirabelki! Działajcie! Zmieniajcie swoje żywota! Dążcie do wielkości poza piwnicą!

Pokój, dobro bracie i siostro.

#wychodzimyzprzegrywu #grskiwychodzizprzegrywu
  • 1