Wpis z mikrobloga

#tindersanremu -> obserwuj mój tag po heheszki z tindera

Dziewczyna zorientowała się że dostała wiadomość taką samą jak każdy inny #rozowypasek ,
Udało mi się jednak z tego wybrnąć dzięki elokwentnej wypowiedzi zaczerpniętej wprost od #stonoga .
#tinder #podrywajzwykopem #heheszki #rozowepaski #badoo
Pobierz Sanremu - #tindersanremu -> obserwuj mój tag po heheszki z tindera

Dziewczyna zori...
źródło: comment_F7bIYRzAa93fx94yBSZoeAqWzSRJWi4x.jpg
  • 32
@Sanremu: Hahah, ostatnio sam do jednej napisałem coś w stylu: Pozwól, że nie będę pisał komplementów, tylko zaproponuję grę. Zadajemy sobie po trzy pytania...blabla
Odpisała: Czy zaskoczę Cię, jeśli powiem, że jestem tu od wczoraj, a już w tę grę grałam? Ale okej, let's play

W sumie chyba jej się pytanie nie spodobało, bo już nie odpisała. W sumie szkoda, mocne 8/10 :D
@Sanremu:
Zastanawiałeś się, czy ten mój komentarz był "hejtem czy propsem". Odpowiem ci tak:
Więcej polotu w podrywie od ciebie ma będący ofiarą zbiorowego gwałtu zawszonej bandy bezpańskich psów humanoidalny kaukaski zmutowany cap biseksualista z zaropiałym i przegniłym napletkiem, nieuleczalną biegunką i z predylekcją do koprofilii.

Udało mi się jednak z tego wybrnąć dzięki elokwentnej wypowiedzi zaczerpniętej wprost od #stonoga .


elokwentnej
Pobierz El_Duderino - @Sanremu: 
Zastanawiałeś się, czy ten mój komentarz był "hejtem czy pr...
źródło: comment_wPI4Uh5Lqw3KPe9X8ds9JXVStxTYKezB.jpg
@mck14: Oczywiście, jestem również właścicielem takich witryn jak facebook.com oraz google.com
Aktualnie wraz z moimi klientami staramy się podkupić wypok.pl

@Nevertheless

Przepraszam za spam tagiem, ale mam wiadomość.

@Sanremu bierze te teksty stąd: http://mrkpassion.pl/jak-poderwac-dziewczyne-na-tinderze/

Jak Cię szanowałem tak trochę mi smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie i dont care bo nawet nigdy tindera nie miałem na telefonie, ani żadnych z takich apek xD Ale mógłbyś chociaż dać źródło.

Nie wiem kto pierwszy to odkrył, przeczytałem to w komentarzu @mck14. Nowy wpis przeczyta więcej osób.

A @
@Sanremu: No ja ogólnie mam w dupie skąd ty to bierzesz, tylko przydałoby się linkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko jak mogłeś od niego skopiować tylko pierwszą wiadomość, skoro wszystkie te wiadomości na blogu są takie same jak Ty tu wstawiasz :P W sensie np. jest o tym że zaczyna się imieniem z wykrzynikiem, robisz to samo. Również ta gra itd.

A skoro kiedyś podlinkowałeś to git,
@Sanremu: hahahaaha z tym węglem jebłem xDDD

Nie obserwowałem tagu miesiąc temu, nie znałem go. Reptilianie weszły w gorące i się dowiedziałem o tym :P
Myślałem, że kopiujesz wszystko z bloga i tyle. Składam przeprosiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I wrzucaj częściej jak w robocie nie masz co robić, bo nuda na tym wypoku ostatnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
NIE MA WARTOŚCIOWEGO KĄTĘTU