Wpis z mikrobloga

Mirki, poznajcie Maryanę.
Maryana, a dokładniej Maryana Aleksandrovna Naumova, to z pozoru zwykła #ladnapani i #prokuratorboners

No właśnie z pozoru. Dlaczego?

Otóż. Maryana tak naprawdę to poważna trójboistka.

Jest ona pierwszą kobietą, której pozwolono brać udział w profesjonalnych zawodach trójbojowych przed osiągnięciem 18 roku życia.

W marcu 2015 wzięła udział w Arnold Classic i ustanowiła rekord w kategorii kobiet. Wycisnęła 150 kilogramów mając wtedy lat 15.
150 kilogramów na ławie. 15 lat dziewczyna. Było to prawie rok temu. Ciekawe ile teraz wyciska, mając już grubo ponad te 16 lat, prawie 17.

Mało tego. Posiada ona ponad 15 rekordów świata w swoich kategoriach. Ma pełno tytułów i odznaczeń, nawet od samej mateczki rosyi.

Wolny czas zajmują jej np. takie aktywności jak trening czy strzelanie z kałasznikowa28:50 ( czy co to tam jest ) z Koklayevem, którego przedstawiać nie trzeba.

A ja jeszcze 100 nawet nie wycisnąłem i dalej często siedzę w piwnicy. Podobnie jak spora część z was pewno. Mnie to zmotywowało poważnie. A was?

#mikrokoksy #silownia
g.....i - Mirki, poznajcie Maryanę.
Maryana, a dokładniej Maryana Aleksandrovna Naum...

źródło: comment_kDFzxsqusMXBdyjM2OnFtoV9hP6QDFFt.jpg

Pobierz
  • 19
@grski: Daj sobie spokój, jest milion lepszych sportowców do motywacji.

Po pierwsze robi ona kosmiczne mostkowanie, łuk triumfalny po prostu, zakres ruchu cholernie sie zmniejsza. Stopy nie przylegają, tak samo dupa.

Po drugie to 150kg wycisnęła w koszulce, odejmij od tego 20kg, a wyjdzie jej wynik RAW.

Po trzecie ma filmik jak robi 170kg z deską na klatce piersiowej, tam to już w ogóle zakres ruchu 2,5cm

Po czwarte jak w
@KyloRen: Wiadomo, że są lepsi do motywacji np. wspomniany Koklayev czy inni, których pełno, ale wymieniał ich nie będę.
Zaszokował mnie po prostu ten jej wynik i wiek.

Nawet biorąc pod uwagę to, że w sprzęcie i pewno na bombie.
Na 5 cm (jak nie mniej) i w koszulce. Bravo!


@brass:
No tak, pewnie jej rywalki wyciskają bez sprzętu i leżąc płasko na plecach. Umiejętne mostkowanie i efektywne wykorzystanie koszulki to też sztuka i to jak widać bardzo ważna na zawodach.

Chyba, że ten komentarz dotyczył raczej bezsensownego porównywania jej wyników z wynikiem przeciętnej osoby na siłowni, która ćwiczy bez sprzętu, z typowym zakresem ruchu i w celu poprawy zdrowia/sylwetki. Wtedy