Wpis z mikrobloga

Na fali popularności mojego tagu #tindersanremu wrzucam obiecany mini poradnik do #tinder
Liczę na merytoryczną dyskusję ( ͡º ͜ʖ͡º)

1) Akceptuj wszystkie dziewczyny, te brzydkie usuniesz po sparowaniu a sprawi to że szybciej pójdzie Ci proces szukania par.

2)Super lajki wysyłaj dziewczynom 7/10. Te 10/10 dostają ich mnóstwo, łatwiej będzie zainteresować takim lajkiem ładną zwykłą dziewczynę niż seks bombę.

3)Mi na wiadomość o treści "Imie!" odpowiada 95% dziewczyn.

4)Granie z nimi w pytania pozwala szybko określić czy dziewczyna jest inteligentna, jakie ma zainteresowania oraz czy jest kreatywna, Ty możesz dostosować pytania do cech których Ty wymagasz

5)Nie używaj dużej ilości emotek - to według mnie dziecinne i nie przyciągnie do Ciebie dziewczyn. Jedna na 2-3 wiadomości w zupełności wystarczy.

6)Nie staraj się być za bardzo miłym, bądź kulturalny jeśli zależy Ci na niej ale nie pisz do niej wiadomości w stylu "o boże jaka jesteś prześliczna <333 zakochałem się w tobie, piękna jesteś :)))"

7)Nie pisz kilku wiadomości pod rząd jeśli ona nie odpisuje, wyjdziesz na przegrywa który nie ma co robić - widocznie ona nie ma teraz neta/ czasu/ siedzi na kiblu itd.

8)Ogarnij dobre zdjęcia - to 80% sukcesu, jednocześnie nie kombinuj z PS bo zemści się to na spotkaniu.

9)Nie pisz o swoich wadach, same zalety, bądź pewny siebie i odważny, dziewczyny nie lubią przegrywów, oczywiście nie pisz też kłamstw bo to wyjdzie na spotkaniu.

10) ZABANUJ UŻYTKOWNIKA THC #pdk

Ja wiem że kłóci się to z niektórymi materiałami które wrzucałem ale nie każdą chciałem poderwać i się z nią umówić, najczęściej chodziło o heheszky.
  • 34
@Sanremu: Ja mam pomysł.

Wejdź na tindera i napisz (koniecznie dzisiaj, z okazji tlustego czwartku):


Sanremu: Mam coś dla Ciebie :)

Różowy: Co takiego?

S: Coś zaczynającego się na "P" i kończącego na "ączki"

R: Pączki? :D

S: Penisa do Twojej rączki.

Hehe #pdk

Zrób z tego dzisiaj relacje pod tagiem, bo ja nie mam tindera pls xD Chce ujrzeć reakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nevertheless:
1. wazna rada, to nic ze 90% dziewczyn na tinderze sa brzydkie, kazdy woli usuwac niz lajkowac ladnr. Do tego co z tego ze można sprawic przykrosc dziewczynie, jesli ona cie zlajkuje, sama napiszę a ty ja #!$%@?.

2. Superlajk poświęcać na 7mke? rly?

5. Dodaj listę ktorych emotek mozna uzywac, a ktorych nie bo sa zbyt infantylne.

7. A ja myslalem ze jak nie odpisuje i wyśle 100 wiadomosci to nagle
9)Nie pisz o swoich wadach, same zalety, bądź pewny siebie i odważny, dziewczyny nie lubią przegrywów, oczywiście nie pisz też kłamstw bo to wyjdzie na spotkaniu.


@Sanremu: Ale taka odpowiednio rozegrana dyskwalifikacja samego siebie jest bardzo atrakcyjna. Ale podkreślam "dobrze rozegrana". Typu:
Ona: hehehe, zabawne
Ty: coś Ty, moja poczucie humoru zatrzymało się w podstawówce
Ona: hehehe, ale żartowniś z ciebie
Ty: ????
Ty: PROFIT
( ͡° ͜ʖ ͡
@Sanremu: Poczucie humoru + dystans do siebie, tak. Ale to mniejsze plusy, i bardziej bezpośrednie. A tak naprawdę najbardziej chodzi tu o nadanie odpowiedniej ramy relacji, dziewczyna zauważa (oczywiście podświadomie) że nie starasz się jej bajerować jak 99% innych kolesi, więc nie starasz się o nią, więc jesteś fajny i przejawiasz jakąś wartość, więc to ona powinna się postarać.
Druga rzecz, że często jak słyszymy coś bezpośrednio od danej osoby, to
@Dawidinho8: no ale ja to wiem ;) patrz np. na moja zarzutka o orkach, napisałem do nich jak typowy nerd co je rozsmieszyło bo po zdjęciach widziały ze jednak nie jestem przegrywem i
mam swoje pasje ;)