Wpis z mikrobloga

#burcadbadeeduczy

klient w ilości jeden do biura dziś wpada
- Kto tu jest szefem?!
- Dzień dobry, słucham Pana?
- Kto tu jest szefem?!
- Mama Muminka ale jej nie ma na tą chwilę ale jestem ja, słucham Pan - #!$%@?ą mnie ludzie co nawet dzień dobry nie powiedzą tylko wpadają jak do burdelu i "dawaj dziwkę bo mi stoi!"
- Chcę rozmawiać z szefem!!! - zaczyna drzeć ryja co nie poprawia mi humoru
- Słucham Pana
- Ty jesteś szefem?!!! - nadal drze ryja
- Na razie to wypadałoby żeby Pan się przedstawił bo to Pan do mnie przyszedł, i nie jesteśmy na "ty", więc powoli, jak się Pan nazywa?
- Marian Drącyryja - wklepuję w system ale nie mam takiego pacjenta
- Niestety nie mamy takiego klienta, na pewno na Pana jest umowa?
- Może na mamę jest... - spuścił z tonu
- No dobrze może inaczej, to o co chodzi?
- No bo to gówno nie działa!! - znów drze ryja
- Co Panu nie działa?
- No ten wasz #!$%@? internet!
- Na kogo jest umowa?
- Na mamę!
- To już ustaliliśmy ale jak się mama nazywa?
- .... chyba Józka Drącaryja - wklepuję w system no jest taka
- No mamy taką klientkę, jest ograniczenie przepustowości z powodu trzech niezapłaconych faktur ale generalnie nie powinienem Panu udzielać takich informacji bo nie mam tu żadnego upoważnienia
- Co???? Ta urwa nie zapłaciła?! Zajebię ją! - i wyszedł mocno zamykając za sobą drzwi że kawałki tynku z futryny odpadły

"#!$%@? stulejarze po trzydziestce" - pomyślałem i wróciłem do przeglądania wypoku :)

#truestory #sadstory #takaprawda
  • 45
@burcadbadeed: O, w sumie przy okazji i co do tego co napisał @Qtavon - o ile w sieciach w miarę sobie radzę, to nie mam pojęcia jak działają "duże sieci". Mam łącze z MultiMedii (modem po koncentryku). Czasami koło 1-2 w nocy siada łącze na prawie godzinę, z panelu modemu widzę że nie łączy się z ich wewnętrznym hostem i nie ściąga konfiguracji (jaka w sumie jest mu potrzebna? MTU? To
Czasami koło 1-2 w nocy siada łącze na prawie godzinę, z panelu modemu widzę że nie łączy się z ich wewnętrznym hostem i nie ściąga konfiguracji (jaka w sumie jest mu potrzebna? MTU? To jest jakiś ARRIS). Oni mnie tak z dupy rozłączają czy co? Ogólnie łącze uplink/downlink zestawia się OK, tylko gubi ten nieszczęsny config, zeruje mu się data na zero (1970r.) i stoi przez pewien czas.


@aso824: Albo coś