Wpis z mikrobloga

@Horvath: Niestety nie,podkładek eliminujących drgania które powstają podczas przesuwu płyt tektonicznych też nie posiadam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ojezu: Mi kompletnie nie zgrywają się z FiiO X3 pierwszej generacji,wydają się takie stłumione,ze strasznym polotem cyfrowym,fuj.Za to z uDac2 gra szybko,jasnoz dosyć dobrą sceną i z lekkim basem.
@Finesta: no to musisz w takim razie posluchac edycji na CD, ale po specjalnym re-masteringu zrobionym w japonii, to tzw. shm-cd.
Mysle, ze w wypadku shm-cd cala gadka o "specjalnym tloczeniu i materialach z kosmosu" jest wyssana z palca i cala magia tkwi w masteringu.
Tak czy siak, zapusc sobie japonskiego smh-cd z brothers in arms, bedziesz wniebowziety.
Brzmi lepiej, o niebo lepiej, niz 24/96 na standardowym masteringu.
To najlepsza wersja
@JBFC: sprawdz sobie pozostale shm-cd oraz cale serie masteringu audiofilskiego z JVC, zwanego XRCD (albo XRCD24)
To ostatnie cudo to wgniata w podloge, mam kilka XRCD24 jazzowych i bluesowych glownie i za kazdym razem jak je slucham, to zuchwa na podlodze..

Zobacz sobie na przyklad Mighty Sam Mcclain w kawalku "give it up to love" jak to brzmi na XRCD i na zwyklym cd.
Wstrzas psychiczny gwarantowany, taka roznica :)

A
@mr_onion: no, z Japonia to straszna loteria. Ile razy cos zamawiam, to nie wiem ile mi przyjdzie doplacic.
Co druga paczka z takimi oplatami dodatkowymi, ze lzy z oczu ciekna ciurkiem.
Ale nie czas plakac, gdy sie takie fajne paczki zamawia :)