Wpis z mikrobloga

Hello Mirasy spod tagu #android #telefony #bojowkaandroid

Szukam telefonu w cenie do około 1000 cebulionów...
Podoba mi się LG G4, ale to nie ta półka cenowa. Obecnie posiadam HTC One M7, i trochę zaczyna lagować, bateria też już nie pierwszej świeżości.
W ofercie od operatora polecają mi:

1. Motorola Moto G
2. LG G3
3. Sony Xpera Z1 compact
sam rozważam coś ze stajni Xiaomi:
4. Xiaomi Mi4

Chciałoby się kupić LG G4, czy też One plus 2, ale nie wiem, czy jest sens tak się szarpać na kasę. Telefonu używam często. Maile, social media oczywiście, robienie zdjęć.

Poradzicie coś sensownego? Thanks from the mountain! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@botul: LG G4S możesz kupić za około 950 złociszy. Ja obecnie posiadam G3 S i jestem z niego bardzo zadowolony, wszystko działa płynnie nawet przy sporym użyciu procka. Sam myślałem nad przesiadką na G4 S. Tu masz troche o tym telefonie.

Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 615 MSM8939 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji i aplikacji
Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran 5.2 cala IPS i rozdzielczości Full HD 1080 x
@botul: dość długo używałem z1c i bardzo go lubiłem, jego chyba jedyna słaba strona to #!$%@? aparat. Teraz używam G3, ma skopany soft i deczko #!$%@? chodzi ale ponoć andek 6.0 wszystko zmienia więc poczekam aż wyjdzie na telefon z brandem ale ma spoko aparat i wyświetlacz.
@JestemKrystian: Nie ma to jak wrzucać reklamę ze strony LG ( ) Oczywiście nie napisałeś najważniejszego czyli że G4S ma tylko 1.5GB RAM a G3S jeszcze mniej, 1GB. + zapomnij o aktualizacjach. Ogólnie bida z nędzą w cenie 950 ;)
@botul: Z1c to wciąż fajny smart :) Bez abonamentu Mi, Meizu albo Moto G 3 bym brał