Wpis z mikrobloga

Mój sprzęt: MOD iJust2 :)
Posiadam go już 2 miesiące i moge śmiało stwierdzić, że jestem zadowolony z zakupu. Kupiłem go za 99zł w e-dymie na promocji. Jak za tak niską cenę, sprzęt jest naprawdę dobry. Ludzie skarżą sie na wypadające piny z baterii i uszkadzający sie przycisk,lecz mnie to jeszcze nie dotyczy. Posiadam na niego roczną gwarancje, więc myśle, że nie ma sie co obawiać.

Plusy i minusy:
+atrakcyjna cena (99zł)
+duża chmura na grzałce dołączonej do zestawu, zakupiłem dzisiaj grzałke 0,5ohm daje mniejszą chmure,lecz oddaje lepiej smak i dym jest chłodniejszy.
+pojemność baku to aż 5,5 ml
+w miarę mobilny w porównaniu do reszty modów mechanicznych

-baaardzo wielki apetyt na olejek ( teraz jestem w trakcie testu na grzałce 0,5 gdzie niby powinien pobierać mniej olejku)
-ludzie skarżą sie na usterki baterii i przycisku po kilku miesiącach
-nie można lać zbyt gęstych olejków, bo wata w grzałce jest bardzo mocno zbita

Co do samego użytkowania, to przy pierwszym zalaniu należy nanieść olejek na dziury z watą na grzałce i odczekać dobre 10 minut aż olejek dobrze przetransportuje sie do grzałki. Jeżeli ktoś szuka taniego moda w miarę dobrze wykonanego to moge śmiało polecić ten sprzęt.

#epapieros #epapierosy #ijust2 #vape
kasztanlikees - Mój sprzęt: MOD iJust2 :) 
Posiadam go już 2 miesiące i moge śmiało s...

źródło: comment_aX5mDddxMccQBY4SSJdrePpvQoHjXZny.jpg

Pobierz
  • 20
@kasztanlikees: tez go kupilem na mikolajkowej promocji, ale w pierwszym rzucie za 89zl - mam go 2 miechy, jeszcze nie wymienialem grzałki - mimo to po przeplukankiu goraca wodą daje rade jeszcze. To prawda co napisałeś, ma spory apetyt na liquid i daje potężną chmurke. Bardzo dobrze wydane 90zł, a porównując z mild wave za 180zl nie ma różnic, po za ceną
@Techies: no a kosztuje prawie 2 razy tyle, co najlepsze pytam się na stoisku esmokingworld po ile są grzałki do eleaf ijust2, widze konsternacje na twarzy sprzedawczyni, więc wyjmuje i jej pokazuje - ona na to, aha do milda wave, 12zł

@kasztanlikees: też mam ijust2 jakiś czas. Jest ok, bateria mi padła (przycisk). Z zalet jeszcze ilość grzałek - na modzie z TC wchodzą tam niklowe, tytanowe, ceramiczna z Vaporesso, claptony z Tritona, te z Atlantis (ostatnie 3 po zmianie pinów w grzałce lepiej pasują, ale bez też się da).
Z minusów dodałbym nienajlepsze oddawanie smaku (w zasadzie zerowe przy fabrycznej 0,5 i słabe przy 0,3 - na niklu jest lepiej ale