Wpis z mikrobloga

@fortheworld: #!$%@? ona w moim wieku i ma takie osiągnięcia a mi się do matury uczyć nie chce ()


@ZeDeR: o to wlasnie chodzi.. wykopki rozlewaja sie nad nia, a ona 18 lat i ma sukces, na który ZADEN powyzej nie jest wstanie dotknąc nawet :) bol ogromny z ich strony, że marnują życie, a jej się fajnie udaje.
cieszy sie dziewczyna ze swojego sukcesu to nie 27lvl w jakies grze via internet tylko zloty medal w realnym zyciu w powaznych zawodach. Jest mloda, brzydka w cale, wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, mi moze bardzo sie podobac komus innemu w ogole tylko po co wchodzic i sie trudzic by napisac ze przez kolczyk -8 itp. Owszem kazdy ma prawo wyglosic opinie ale czy ktos kazal sie w niej zakochiwac? Jak
No co?
Bardzo fajnie, ze laska posiada chec do tego co robi. Jako sportowiec, zajebista, "wybiegana" zdolna, pracowita.
Jako kobieta, sa ladniejsze. Chodzi o to, ze zawodowe sportsmenki sa troche "przebudowane", za duzo masy miesniowej. Kobieta ma byc zgrabna, zwiewna i delikatna. Nie moze byc tak, ze czlowiek bedzie sie bal ze jak w czasie orgazmu zacisnie uda to utnie ptaka :D
@fortheworld: Naprawdę przeraża mnie liczba mirków którzy zagłosowali na więcej niż 7/10. Od razu uprzedzając odpowiedzi: Oceniam jej wygląd i po części zachowanie nie sukces, za który trzeba jej tylko pogratulować.

Ot, typowa karynka z mimo wszystko naprawdę dobrym tyłkiem i nogami. Ale z twarzy jest na prawdę nie za bardzo. W dodatku szpecący kolczyk plus brwi namalowane flamastrem. No nie przesadzajcie. W ogóle mircy mają jakąś dziwną skalę: jest tylko
@Songox25: to co pisalam nie do końca było na serio, nie jest dla mnie na minusie. aczkolwiek ma dla mnie coś męskiego w sobie i nie kumam hajpu na jej wygląd, ale ciesze się z jej sukcesów itp. po prostu nie robi na mnie wrażenia jej wyglad, ale nie jest to pokierowane jakąś zazdrością czy coś ;p
@gwiezdna: Według mnie, i zapewne wielu mirków też, oprócz większego biustu i trochę lepszej twarzy nie wiele jej brak żeby była bardzo ładna. Ale teraz też trzyma się mocno. Nie wiem czemu wiele różowych nieznacznie rozwinięte mięśnie u kobiety uważa za brzydkie. Efekty takiego myślenia widać dosyć często, bo grawitacja dobrze działa i nieraz z dwudziestolatki zaczyna robić mopsa.