Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki, ludziom już całkowicie #!$%@?. Ja już pogodziłem się z tym, że niektórzy ludzie nie dotarli na szczyt łańcucha pokarmowego i #!$%@?ą zieleninę (czytaj weganie i wegetarianie) i jestem w stanie to zaakceptować. Oczywiście dopóki na siłę nie zaczynają przekonywać mnie do swoich poglądów i uważać się przez to za nadludzi i obrońców wszelkiego stworzenia.

Ale #!$%@? ja #!$%@?ę jak ostatnio widzę wpisy tych samych ludzi bo nagle ubzdurali sobie, że ich psy i koty także będą karmione bez mięsa bo oni nie jedzą to witki mi opadły. Nosz w dupę jeża, chcesz to żryj tą trawę czy szczaw z nasypu kolejowego ale daj zwierzęciu chociaż pojeść, Kot drapieżnik, czy pies musi mięso #!$%@?ć bo tak go natura zbudowała i tak pan Bóg przykazał.

I serdecznie życzę wam #podludzie aby wasz zwierzak, którego zmuszacie do takiego barbarzyństwa przejrzał w końcu na oczy i w czasie snu na mięsnym głodzie łydki wam #!$%@?ł albo kawałek nosa- to wtedy obudzicie się z tego waszego jobla.

W dupe wam kawał schabu z kością #!$%@? sadyści.

#bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm #patologiazewsi
  • 40
  • Odpowiedz
Oczywiście dopóki na siłę nie zaczynają przekonywać mnie do swoich poglądów i uważać się przez to za nadludzi i obrońców wszelkiego stworzenia.


@adammitka1986: Łaskawie zacznij waść od siebie.
  • Odpowiedz
@adammitka1986: miliardy zwierząt zabijanych corocznie na mięso, trzymanych w ciasnych klatkach, z połamanymi kończynami, pozbawionych możliwości naturalnego wzrostu itd. cię już nie martwią?

pies musi mięso #!$%@?ć


Tutaj trochę o czwartym najdłużej żyjącym psie w historii, a tu badanie na ten temat, z konkluzją:

The present study is the first to demonstrate the potential for a meat-free diet to be nutritionally adequate for exercising dogs. In a 16-week controlled experiment, a
  • Odpowiedz
@pawlak: A jak lew antylope #!$%@? na sawannie to kukle Cie nie zaswędzą? Ja tylko mówie o tym, że pewne zwierzęta są stworzone do żarcia mięsa i natury nie oszukasz. Daj #!$%@? lwu marchewkę i poklep go po dupie na pewno będzie zadowolony.
  • Odpowiedz
@therifler: przypominam tylko, że bronisz prawa psów do mięsa w karmie, a nie wytykasz mi znajomość akronimów. więc spróbuj pisać na temat?

dodatkowo: sądzisz że w karmie dla zwierząt pojawia się wartościowe mięso? czy raczej tylko resztki kopyt, po pierwszej selekcji kiedy wymiatają materiał na parówki?

i serio, koniec. ni epozdrawiam.
  • Odpowiedz
@adammitka1986: co ma do tego lew na sawannie, bo nie rozumiem? Chciałem tylko zwrócić uwagę, że to, co robi przemysł mięsny pompowany m.in. twoimi pieniędzmi, jest zdecydowanie większym barbarzyństwem, i że warto byłoby zacząć od siebie, własnych wyborów i ich konsekwencji, zanim zacznie się wyzywać innych od podludzi.

(zwłaszcza że wszystkie dostępne mi informacje wskazują, iż psa spokojnie można karmić wegetariańsko)
  • Odpowiedz
@therifler: no dobrze, ale po pierwsze z psami się raczej pomylił (chyba że ma w zanadrzu jakieś przełomowe badanie na ten temat), po drugie trochę słabo jest zżymać się w wulgarnym, pełnym negatywnych emocji poście na to, że jacyś pojedynczy weganie przez głupotę źle karmią swoich pupili, samemu jednocześnie mając gdzieś koszmar, jaki fundują zwierzętom przemysłowe hodowle.

(btw rozumiem, że chodzi ci o złe, niezdrowe żywienie, bo pod nienaturalne podpada bardzo
  • Odpowiedz
@pawlak: Nie mam gdzieś, po prostu wypowiadam się na inny temat. O przemysłowych hodowlach rozkręcę może innym razem jakąś gównoburzę. Postaw psu dwie miski- jedną z mięsem a drugą z warzywami i sam zobaczysz co wybierze;)
  • Odpowiedz