Wpis z mikrobloga

@TakTen: Interpolacja - w środowisku myszek komputerowych, jest to "sztuczne" generowanie dodatkowych pikseli (najczęściej za pomocą oprogramowania), aby zwiększyć maksymalne wartości DPI (dots per inch), jakie dany sensor może osiągnąć. W skrócie - sensor wysyła fałszywe dane do komputera o swoim położeniu. Pomiędzy istniejące wartości określające położenie w danej chwili kursora (z ang. counts), które przetworzył sensor, dodawane są programowo utworzone wartości, których on nie wygenerował. Taki sposób zawyżania prawdziwych wartości
@TakTen: jeśli masz zamiar kupić sobie myszkę do cs'a to polecam taką z sensorem PMW3310DH, jest to w tej chwili najlepszy sensor optyczny ( laserowych nie bierz, technologia laserowa w myszkach nie dorosła jeszcze do oczekiwań graczy :d ); PMW3310DH jest w m.in. zowie fk1, fk2; ss rival, ss rival 300; zowie ec1-a, ec2-a, zowie za11, za12, za13
@cst13: dzieki za info, szukalem wlasnie coś ala ie 1.1a - co do rivala nie jestem przekonany chociaż ten The Rival 700 wyglada kozacko, z drugiej strony nie wiem czy przeżyje tyle lat co 1.1a - Do tej pory mam 1.1a tylko ślizgacze się wytarły :(