Wpis z mikrobloga

#poznan #pijzwykopem #alkohol #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy #prezent #whisky

Mireczki - taka sytuacja. Młodszy brat mojego różowego na początku kwietnia kończy 18 lat. Jako, że "Młody" mi w miarę pasuje i najgłupszy nie jest - to dogaduje się z nim bez problemu i z przyjemnością odpalę mu coś extra na urodziny. Na prezent wymyśliłem sobie, że kupię mu flaszkę 18-letniej whisky - przekminiając mu, że ma jej nie wypić przy byle jakiej okazji - tylko poczekać jak mu się uda np. dostać na wymarzone studia czy np. spłodzi syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także pytanko brzmi jaki mam wybór takich alkoholi i gdzie taką flaszeczkę w Poznaniu mogę zakupić? 12 letnie łychy stoją na półkach sieciówek, ale starszych zawodników nie widziałem. Interesuje mnie także relacja ceny/do subiektywnej oceny jakości :( ͜͡ʖ ͡€)
  • 11
@Gustlik: Tak jak kolega wyżej napisał możesz podejść do Tomka Milera na Podgórną do pięknego sklepu. Ale co do Twojego pytania to stoją też w normalnych sieciówkach np Tesco - choćby 18 letnie np Chivas Regal. Ale możesz też kupić jakiegoś single malta, np najpopularniejszego Glenfiddicha 18YO.
Tzn bazowy Glenfiddich to 12-tka. 18 bedzie juz droższa.
@sphinxxx: Nie no. Chłopaczek 17 lvl ale jak już idzie na jakąś posiadóweczkę to nie czystą z ogórem tylko jakąś Balantynę zawsze zaniesie ze sobą. - Także świadomy zawodnik, że to nie pierwsza lepsza berbelucha by była w prezencie... ;)
@Gustlik: Do 200 nawet nie wiem czy kupisz jakąś 18tke. Glenfiddicha na pewno nie. W sumie spojrzę jak będę dzis w sklepie bo juz nie pamiętam od ilu startują.