Wpis z mikrobloga

#drama #mirkocup #gownoburza

Przypominam kryteria jakimi sugerowali się organizatorzy:
KRYTERIA
Staż- tutaj chyba nie trzeba nic wyjaśniać, niemniej patrząc na wszystkie drużyny, to zdecydowana większość drużyn miała porównywalny wiek kont :) Staż miał najniższą wagę w stosunku do pozostałych dwóch kryteriów.

. W przypadku wiekowych kont (starszych niż pół roku, czyli zdecydowana większość) zwracaliśmy uwagę na ostatnie 6 miesięcy aktywności,


Dwóch graczy z DrewnoTeam[ reszta 0 aktywności ] w ciagu 6 miesięcy napisali ok. 6 wpsiów.

Aktywność graczy DrewnoTeam:
Irevall - od 8 mies. na Wykopie - 0 wpisów na mikroblogu
Netiux - od 2 lat 6 mies. na Wykopie - Prawie zerowa aktywność na wykopie ( 589 akcji przez 2 lata i 6 miesięcy ? ), na csgo przed turniejem napisał w grudniu 1 wpis, w listopadzie 2 wpisy, a kolejny był 7 miesięcy temu.
smashgoor - od 2 lat 3 mies. na Wykopie - przed turniejem 0 aktywność pod tagiem #csgo, 543 akcji - nie zdziwił bym się jak by to było multi netiuxa.
Pan_Smalec - od 1 roku 2 mies. na Wykopie - przed turniejem 0 aktywność pod tagiem #csgo, 1500 akcji - prawdopodobnie w gronie znajomych mówią na niego bordo.
ZjemCiKeczup - od 1 roku 2 mies. na Wykopie - Prawie zerowa aktywność na wykopie, przed turniejem prawie 0 aktywność pod tagiem #csgo,
PodajMnieLine - od 1 roku 3 mies. na Wykopie - zero akcji.
  • 35
@TakTen: ogólny poziom aktywności zgłoszonych drużyn był na tyle niski, że ich aktywność w porównaniu do pozostałych drużyn była dużo wyższa, co przeważyło.

@d0nezo: sprawdziłam jeszcze raz aktywność drużyny zgłoszonej przez Ciebie. Jedyną osobą, jaka miała ostatnio jakąkolwiek aktywność, to Ty, natomiast reszta drużyny- 2 osoby zerowa aktywność, 1 osoba ostatnia aktywność w dniu wyboru drużyn- 8 miesięcy temu, wcześniejsza 2 lata temu, 1 osoba- ostatnia aktywność 6 miesięcy temu.
@yoreciv: @TakTen: Imo ten wpis o haxach to z tego okresu co wraz z kilkoma osobami dawaliśmy sc z haxów (a niektórzy nawet z painta XD). Trochę ludzi to podchwyciło i też trollowało. Możliwe, że właśnie taką genezę powstania ma ten przywołany post o haxach.

A najlepiej sprawdzić jego konto steam. Jeśli faktycznie używał x22, interwebza czy tam aimware to w ciągu tego roku z kawałkiem każdy z tych haxów
@epll: nie ma dostępu do konta, ale konto ma czyste. Nie mam upoważnienia do udostępniania profili innych graczy (pewnie nikt nie chciałby, abym rozsyłała wszystkie dane, jakie otrzymałam od graczy)

@d0nezo @TakTenEdit: co do wcześniejszego komentarza- sprawdzana była nie tylko aktywność pod tagiem #csgo, ale także OGÓLNA aktywność. Naprawdę, możecie sami sprawdzić ich profile i przekonacie się, że nie mieli tak niskiej aktywności, jak została przedstawiona.
@epll: oh rly? Mieliśmy zrobić biznes, wyprowadzić czity dla gimbazy a ty.. a ty znikłeś. |
@yoreciv: Co bym nie napisał i tak znajdziesz wymówkę.
A team Dzbany to pewnie finaliści z turnieju który był w XD roku ?
@TakTen: to nie są wymówki- to są suche fakty. Plus drużyna Dzbanów miała wysoką aktywność na wykopie.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Kwestię aktywności Drewno team również wyjaśniłam.
Imo ten wpis o haxach to z tego okresu co wraz z kilkoma osobami dawaliśmy sc z haxów (a niektórzy nawet z painta XD). Trochę ludzi to podchwyciło i też trollowało. Możliwe, że właśnie taką genezę powstania ma ten przywołany post o haxach.

A najlepiej sprawdzić jego konto steam. Jeśli faktycznie używał x22, interwebza czy tam aimware to w ciągu tego roku z kawałkiem każdy z tych haxów minimum raz padł.


@
@TakTen: Ja tylko skończę sprawę dema były zepsute od dnia pierwszego, próbowałem naprawić pluginem ale nie zadziałał. Następnego dnia próbowałem ręcznie nagrać (lag na nożówce -de_cache) i też nie działały, nazwy demo zmieniałem na bardziej przejrzyste niż ciąg liczb i były też pakowane do archiwum. Chyba masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem bo był post parę dni wstecz. Pozdrów @moreover
@yoreciv:

b) to nie ma nic do rzeczy

a) czy możesz upublicznić listę:

- nazwazglosoznegoteamu (ewentualnie skład) (liczba_wpisow*)
- nazwazglosoznegoteamu2 (liczba_wpisow2*)

* kwalifikujacych sie do kryteriow przez Cb opisanych

jesli nie mzoesz to wsyztsko jasne i kazdy zyje dalej a koles nie ma bana (bo ani nic nie udowodnil musilaby udowodnic ze jakis inny team mial >6 i sie nie dostal i wtedy mialby racje ale tez
@pieczywowewiadrze: wciąż sprawdziłeś nie ten argument mówiący o manipulacji informacjami na temat uczestników turnieju. Jeśli każda z osób, która zgłosiła się do turnieju wyrazi zgodę na upublicznienie tego, to mogę upublicznić.
@yoreciv:

no to zgoda na cos takiego jesli jej potzrebujes zpowinna byc w regulaminie

dwa ze to sa informacje publiczne (chyba ze dostaliscie liste biaukowa prosto z serwerowni)

a takie rzeczy jak nick z wykopu + profil steam powinne byc przypisane na samym poczatku przy ogloszeniu teamow zeby nie bylo problemow potem