Wpis z mikrobloga

O tym się nie dyskutuje, jednym się podoba, innym nie ;)


@SamiS: Oczywiście, że się dyskutuje! Mnie się nie podoba, jest paskudny.

Tak, opony na pewno dużo by zmieniły. Sam chwilowo jestem na zimówkach i ostatnio musiałem zapinać napęd 4x4 bo nie mogłem wyjechać z niedużej kałuży z błotkiem.

Renegade ma niezależne zawieszenie, nie?

@anonim1133: No to podyskutujmy - a mi się całkiem podoba. I każda dyskusja na ten temat się w ten sposób kończy - wygłoszeniem poglądów :D Czyli żadna to dyskusja :)
@gozwei: a no i to był błąd, trzeba było brać diesla. Z tym, że sporo droższy z tego co pamiętam.
@Trollsky: dzięki, staram się :) Wrangler też będzie testowany, ale najpierw chcę przebrnąć przez Cherokee :)
@gozwei: No tak, ale ja podczas jazd trasa/miasto schodziłem do 7. Nie wiem co to za strach odpalać diesla na krótkich trasach - po prostu nie zdążysz mieć ciepełka w aucie ;) Dźwięk faktycznie tragedia, tu się zgodzę. Ale za to moment od dołu bardzo przyjemny.
@Trollsky: daleko czyli skąd?
@Shodan56: :D Ma nowy akumulator więc może w końcu niedługo. Ale chyba jestem za bardzo związany z nią emocjonalnie, żeby się tak uzewnętrzniać. Wiesz, fajną laskę z imprezy możesz bzyknąć, nagrać to i jeszcze potem dać kumplowi do zabawy. Ale jak się z nią emocjonalnie zwiążesz to już nie :P