Wpis z mikrobloga

#szkocja #glasgow #edynburg #podrozujzwykopem

Cześć Mirki! wybieram się na 3 dniową wycieczkę do Szkocji, będę 2 dni w Edynburgu i 1 dzień w Glasgow. Robię właśnie plan wycieczki i chętnie się dowiem od Was gdzie warto iść. Szczególnie interesują mnie mało znane ciekawe miejsca (znane być może tylko dla miejscowych) ale też info na temat największych atrakcji tj. Muzeum Narodowe itd. Podzielcie się swoimi doświadczeniami :) płace w złocie!

Dla najbardziej pomocnej osoby przewidziana pocztówka!
Pobierz Risorius - #Szkocja #Glasgow #edynburg #podrozujzwykopem 

Cześć Mirki! wybieram si...
źródło: comment_815SSGFDrERHVcqM73w5SPXI7PphcjhM.jpg
  • 8
@Risorius: Dosłownie parę dni temu wróciłem z Glasgow i Edynburga. Glasgow jak dla mnie średnie, warto udać się na cmentarz, podobał mi się. I to praktycznie tyle. Edynburg natomiast niesamowity, jednak pogoda nie pozwoliła na zobaczenie wszystkiego. Z tego co mówili mi lokalsi i znajomi warto wejść na Górę Artura, ja niestety nie dałem rady (wiało w uj).
@Risorius: w muzeum najciekawszą rzeczą jest bolid F1 Sir Jackiego Stewarta, poza tym raczej tam nie jest zbyt ciekawie IMO. A Camera Obscura niby spoko, ale dam nie byłem. ja polecam wejść na Calton Hill, , którego masz zajebisty widok na całe miasto i ogólnie jest to bardzo ładne i spokojne miejsce