Wpis z mikrobloga

377 434 - 13 = 377 421

#rowerowyrownik

po różnych trudnościach udało mi się w końcu pojeździć i dołączyć do zabawy

czy ktoś zna jakieś fajne trasy na #rower we #wroclaw 'iu? coś w okolicach placu Grunwaldzkiego, jak najmniej jeżdżenia typowo po mieście, dziś np. przejechałem się dookoła całej tej wyspy, na której jest m.in. ZOO (nie wiem, czy ma swoją nazwę), podobało mi się i o coś takiego mniej więcej mi chodzi
  • 21
@Resiu93: Jeśli chcesz unikać asfaltu to z Grunwaldzkiego masz blisko wały za zoo (generalnie wokół Sępolna), gdzie masz też śluzę Bartoszowice i stamtąd na wojnów i dalej wałami tudzież wyspa Opatowicka i dalej na mokry dwór ale tam duża część terenów jest zamknięta przez mpwik
@Aqwart: tą stronę już widziałem, dzięki tej mapie wiedziałem, że mogę ruszyć dookoła Wielkiej Wyspy ( @Bimbermaeister: dzięki ;] )

no właśnie lasy/wały bardziej, w rodzinnym mieście wystarczyło 5 minut i było się na bezdrożach, a tu problem :/
@Resiu93: No to uderzaj na Las Rędziński lub Las Osobowicki. Możesz też wałami bujnąć się w okolice Bajkału, podobno też fajna trasa. Ktoś też jakiś czas temu pokazywał trasę szlakiem Festung Breslau - można zobaczyć ciekawe fortyfikacje. Za chwilkę poszukam ;)
@Bimbermaeister: jak będziecie jeździć to mnie też wołajcie.

ogólnie pozwolę się sobie podpiąć, właśnie z przejażdżki wróciłem, ale ja od 7miu lat jak mieszkam we wrocu to tylko po wałach jeżdżę, w te i wewte, od Brzegu Dolnego po praktycznie Opole ;-) Chętnie poznałbym inne ścieżki, bo ileż można.