Wpis z mikrobloga

Widzę, że wpis usunięty, a już spłodziłam komentarz więc:

@spere: Osoby ze skomplikowaną seksualnością zdarzają się dosyć rzadko. Większość tych poli-amorycznych (celowo piszę z myślnikiem bo nie ma takiego słowa w języku polskim) femi-coś-tam to grupa frustratów, którzy są poprostu nieatrakcyjni fizycznie i próbują na siebie zwrócić uwagę w inny sposób (to opinia, a nie stwierdzenie faktów, chodź kto wie). Także do tych którzy chcą ich kamieniować czy palić ogniem: takimi komentarzami tylko nabijacie im fejm i dajecie powód żeby czuli się jak czarownice w średniowieczu. Najlepszy sposobem jest z'ignorować. Niech się kiszą w swoim sosie.

#gender
  • 7
@ZasilaczKomputerowy: ale mój komentarz zupełnie nie odnosił się do motywów takich ludzi.

Tylko do reakcji przeciętnego wykopka - wielce oburzonego zachowującymi się prymitywnie i agresywnie "kozojebcami"
- a w tamtym wpisie prezentującymi dokładnie to samo podejście i traktowanie, bo ktoś ośmielił się nie przystawać do ich wyobrażeń.
@ZasilaczKomputerowy: reakcje na co?
na wpis OPa?
no mój komentarz był właśnie szyderstwem z tych skandalicznych prymitywnych reakcji ludzi chcących palić ogniem, bić prętami zbrojeniowym, robić #!$%@? temu "dziwolągowi"
@spere: Osobiście jakbym była dziwolongiem to bym się z tym nie afiszowała. Nawet jakby ludzie nauczyli się tolerować to wcale by nie musieli lubić inności. Może nikt by nie chciał już palić ogniem, ale jednak większa część społeczeństwa w duszy by mną pogardzała.
@ZasilaczKomputerowy: ale ty dalej o czym innym, a ja o czym innym ;-)

powtórzę, mój komentarz KOMPLETNIE nie odnosił się do osób jakoś "odstających" od normy.

tylko do hipokryzji agresji i prymitywizmu pokazanego tam przez mirków

nikt nikomu nie każe lubić, chodzi o minimum człowieczeństwa, w stosunku do osoby trans, do osoby o innym kolorze skóry, wyglądzie, preferencjach, itd. itp...
@spere: Zgadzam się też z tym. Tylko weź pod uwagę, co Ci ludzie muszą czuć jak ktoś wrzuca ich twarz na wykop i się z nich śmieje.

nikt nikomu nie każe lubić, chodzi o minimum człowieczeństwa


Dokładnie tu się zgadzam z tobą, tylko wiesz nie warto jednak obrażać.