Wpis z mikrobloga

W istick 20w zesral mi się gwint, dokładniej w tej przejściówce. Nagle, wykrecilem i juz nie mogę wkręcić. Edym wymieni mi to na gwarancję, będę czekał dwa tygodnie czy może od razu przyślą ta jedna przejściówkę? Nie chce wkręcac bezpośrednio w isticka, bo boję się że tam także spieprze gwinta. Najwyżej nie pożałuje tego 10zl na nowy gwint. #epapierosy #epapieros #istick
  • 5
  • Odpowiedz
@apaczacz: ale to tylko przejściówka - taki specjalny dynks do isticków, pozwalający składać starego typu parowniki wzdłuż boxa, plus dodający sprężynujący pin (bo istick 20 takiego nie ma) no i oszczędzający oryginalny gwint -

https://e-dym.pl/pl/nowosci/1778-1x-eleaf-istick-bending-adaptor.html

@Locked1986: kup po prostu następny, nic nie jest wieczne - jak widzisz rolę swoją spełniło, bo uwaliłeś gwint w adapterze a nie w isticku, ja w isticku 20W też mam założony
  • Odpowiedz
@blackdog: jak na razie wsadziłem bezpośrednio w moda i działa, musiałem tylko trochę otrzeźwieć po imprezce. na pewno zamówię w następnym tygodniu przejściówkę która oszczędzi oryginalny gwint, bo skoro ten w przejściówce się zepsuł po 4 miesiącach to nie mogę polegać na tym że wykręcany i wkręcany w celu zalania liquidu nautilus nie spsuje mi gwintu w modzie, który już kosztuje 100zł a nie jak przejściówka 10zł ;) (podlinkowałeś do złej,
  • Odpowiedz