Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: ja byłem tak zachwycony Avilą że prawie ja kupiłem. Dopiero czytając komentarze w necie dowiedziałem się że za tą samą cenę można mieć używanego... Androida(!!!) Iw ten sposób wszedłem w posiadanie HTC Magic. To była magia :)
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Ja akurat ciepło wspominam Avilę. Bateria długo trzymała, nie był strasznym mułem. Swoje zadanie spełniał. A jaka podnieta że pierwszy dotykowy telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Moim pierwszym telefonem dotykowym był LG KC910 (który był całkiem spoko, świetny aparat miał), zaraz po tym jak go dostałem zaczęły się masowo pojawiać te Samsungi i mnie na szczęście ominęły
  • Odpowiedz
@MrFisherman: #!$%@?, nigdy bym takiego #!$%@? "dotykowego" śmiecia nie kupił.

Siedem lat temu mówili "PANIE AVILA SAMSUNG KORBI DOTYKOWY DOBRY SPRZĘT." Ale #!$%@?, nie dałem się tym pasożytom.

Wziąłem normalnego slidera SE W910i i żyłem jak król, a tamtym #!$%@? kolegom wszystko lagowało, dotyk nie działał, grać nie mogli. dotykowce peasants

Teraz mozna nawet za 400zł kupić dobry smartfon, ale tamte wszystkie avile i inne gówna tylko na elektrośmieci się nadają.
  • Odpowiedz