Wpis z mikrobloga

Drogie MIraski, mam dla Was krótką historyjkę z życia wziętą. Mój #niebieskipasek w przypływie uczuć wyciął szablon z naszego wspólnego zdjęcia nie mówiąc mi o tym, bo to wielka niespodzianka miała być. Pod moją nieobecność odbił tenże szablon na ścianie w dużym pokoju. I niby wszystko pięknie, romantiko i w ogóle. Wypadałoby paść przed niebieskim na kolana i okazać mu podziw. Jednakże tu się pojawia jedno spore ALE. Niebieski totalnie nie ma wyczucia harmonii, smaku i stylu. W pokoju, w którym wszystko jest w purpurowo-złotej kolorystyce odbił szablon w jadowicie niebieskim kolorze, który gryzie się dosłownie ze wszystkim. Ten kolor jest tam po prostu całkowicie z dupy i do niczego nie pasuje. Prawie każdy, kto mnie odwiedza mówi: -wszytko spoko, ale czemu to jest NIEBIESKIE?

I tutaj pojawia się pytanie do Was, jak reagować w takiej sytuacji? #logikarozowychpaskow podpowiada focha, ale nie wypada, bo jednak chłopak się starał... Z drugiej strony zachwycona też nie jestem, bo zależy mi na harmonijnym wystroju. Nie chcę wyjść na zołzę, ale też nie mogę się z tym nijak pogodzić.

! #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #truestory
  • 16