Wpis z mikrobloga

@choleryk: nie mam żadnych skinów i chyba od pół roku nie grałem cs'a więc mnie nie musicie przekonywać czy wydawanie kilkuset euro na noz ma sens czy nie ma. Po prostu jak widzę jak ktoś robi z siebie debila nie znających znaczenia słowa wartość kolekcjonerska to mnie aż kusi żeby mu wyjaśnić.
@chanequa: bo na tym polega wysoka cena tych skinów. Ta cena jest rynkowa, ludzie handlują tymi skinami miedzy sobą, nie da sie ich kupic bezpośrednio od twórców gry. Gdyby raz po zakupie takiego noża nie dało sie go dalej odsprzedać to by nie kosztował 500 euro tylko 5... No moze 25, ale mają taką wartosc bo ludzie wiedzą ze mogą pol roku pograć z nożem o ładnym wyglądzie a pozniej odsprzedać
@Zydoslaw: skiny sie biorą ze skrzynek ( skrzynki wypadają same po grze a klucze do ich otwierania kupuje sie bezpośrednio od twórców gry) z każdej skrzynki moze Ci wypaść broń za 2 centy jak i nóż warty 1000 euro. Nie ma innej drogi. Jak chcesz miec w swoim ekwipunku jakiś tam nóż to nie mozesz go kupic bezpośrednio od twórców. Albo najpierw skupujesz od innych graczy dużo skrzynek potem kupujesz duzo
@Zydoslaw: skrzynki są z roznych serii i tylko z jednego typu skrzynki moze wypaść Ci konkretny skin. Te skrzynki nie wypadają po grze w nieskończoność i w pewnym momencie jakaś stara seria przestaje wypadać. W efekcie w pewnym momencie wszystkie skrzynki z których mogl wypaść skin "x" są juz otworzone czyli okazuje sie ze jest juz ich skończona ilosc na rynku i ta osoba ktora chce taki skin musi go nabyć
@ChrzanMorelowy: tania gabka rozwali sie o wiele szybciej, poza tym jest twardsza, trudniej ja doczyscic i wsiaka w nia wiecej podkladu. i nakladajac podklad jakas kiepska gabka bije sie po twarzy i wcale to nie jest przyjemne, bo jest mniej sprezysta i twardsza, a im czesciej czyszczona tym twardsza sie robi. beauty blender, jezeli nie wbija sie w niego pazurow i czyszci sie po kazdym uzyciu, wytrzyma spokojnie rok.
@zupa_z_kasztana: niby tak jest napisane na opakowaniu, ale jak jest w dobrym stanie, nie jest wybarwiona czy odkształcona to myśle, ze można używać dalej. Najważniejsze aby to myć po każdym użyciu, woda z mydłem max 2 minuty i czysta. Moja mam od września i wyglada jak w dniu zakupu, ale nie maluje sie codziennie. Oglądałam jakaś laske na yt, która po roku użytkowania rozcinają gąbkę i nic tam nie było.