Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Niekoniecznie, zalezy od techniki jazdy, niektorym tak jak mi latwo sie giely a innym ani razu. w Cenie ~2000 to najlepsza pozycja, od bidy jak beda sie krzywic mozna za 300-3500 kupic podstawowy model shimano chyba wh-r500 ktore juz ladnie daja rade.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Ja juz swoj odpaliłem, bo szosa byla dla mnie zbyt delikatna, ale ogolnie rower fajny. Sztywniejszy niz stal, sora dobrze sie sprawuje, zwlaszcza 3 blaty w korbie, szczegolnie dla amatorow. Ogarnij najpierw czy nie ma na rynku wtornym rocznikow 2015.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Chyba wszystko zależy od twojej wagi i tego, gdzie nim jeździsz. Jak będziesz nim latał po dziurach i krawężnikach, to koła pewnie długo nie pociągną. Z moimi jeszcze nic się nie stało, nawet nie wymagały centrowania od nowości.
  • Odpowiedz
@krzysiekdw: Jak masz XL to poczekaj chwilę na promocję. S-ki już znikają z magazynów, a XL-ki dalej stoją. Niebawem rocznik 2016, więc będzie upust na stare modele. Jak jesteś z #wroclaw to możesz śmiało brać zeszłosezonową 500-tkę, bo parę sztuk jest.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Jeśli chodzi Ci o model 520, to nie jest to z pewnością model z 2016 roku. Tych z tego roku Decathlon jeszcze nie ogłosił, bo pewnie zrobi to za miesiąc. Dlatego jak chcesz taniej kupić XL-kę teraz, to są jeszcze 500-tki, a jak chcesz przyoszczędzić trochę pieniędzy czekając miesiąc, to możesz to zrobić bez stresu, bo tak duże ramy bardzo wolno schodzą (znacznie wolniej niż i tak wolne S-ki).
  • Odpowiedz