Wpis z mikrobloga

Jako, że kończę #studbaza (inż), a nie mam 26 lat, chcę mieć jeszcze legitymację studencką. Zapisywał się kiedyś ktoś do jakiegoś Żaka, Cosinusa czy coś, gdzie za darmo ją dostanę? Wołam #wroclaw bo tutaj mieszkam. #lifehacks #cebuladeals

EDIT: a może lepiej zarekrutować się na jakiś gównokierunek? Tylko czy nie będzie problemu jak będę chciał wrócić na swoją uczelnię zrobić mgr?
  • 28
  • Odpowiedz
@aski: jak zapiszesz się do szkoły policealnej to dostaniesz legitkę szkolną. Swoją legitymacje studencką zgłoś jako zagubioną to w dziekanacie nie będą o nią męczyli
  • Odpowiedz
na allegro kupisz naklejki :)


@Czerwona_Rzodkiewka:

a w razie wpadki masz zarzuty prokuratorskie.

Zapisywał się kiedyś ktoś do jakiegoś Żaka, Cosinusa czy coś, gdzie za darmo ją dostanę?


@aski:

policealna legitka jest ze znizkami tylko do 24 roku zycia...
  • Odpowiedz
@ms93: o kurde, to dla mnie zupełna nowość. ale czy na pewno chodzi o tak długą przerwę (kwiecień - październik)? w tym artukule jest mowa o pracy licencjackiej, którą zwykle broni się po 6. semestrze, a nie 7., jak w przypadku inżynierki. Nawet jeśli tak, to ciężko sie za każdym razem o to bić, kiedy przyjdzie kontrola w pociągu, a ja nie mam naklejki.
  • Odpowiedz
@aski: Tam już w pierwszym zdaniu jest napisane "inżynier", więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że to mówi tylko o licencjacie. Bez naklejki nie masz prawa do ulg, ten artykuł mówi o prawie do tej naklejki. Uczelnia ma obowiązek ją dać nawet jeśli nie kontynuujesz studiów. Możesz się podeprzeć ustawą, jest tam przywołany odpowiedni artykuł.
  • Odpowiedz