Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #heheszki #cenzoduda #takbylo #polityka

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

 • avatar

  Kumpel kiedyś mówił jak dorwał zajebste zioło, ze w życiu takiego nie palil no i jak to po tym zwykle bywa, zlapalo go gastro. Poszedł do kuchni, nastawił sobie pizze na jakieś 5 minut i wrócił do pokoju. Mówił ze usiadł sobie na fotelu i mu tak było zajebiście wygodnie ze po prostu zasnął. Budzi się, taki zajebiście wypoczęty, mówił ze dawno się tak nie wyspał no i idzie do kuchni, patrzy a tam jeszcze 2 minuty zostały.

  #wykopjointclub #heheszki trochę #pasta
  pokaż całość

 • avatar

  Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu

  Prowadząca:
  - Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
  Uczestnik teleturnieju
  - Odpowiadam na pytanie pierwsze za 25 tysięcy złotych... Hrabina powiedziała "Moja noga! Co jest do diabła?"
  Prowadząca:
  - Hm.... ja mam tutaj odpowiedź "Moja stopa! Co jest do czarta!". Myślę że możemy uznać tę odpowiedź, ale oddają głos naszemu ekspertowi.
  Ekspert w okularach jak denka z butelki:
  - No nie nie nie... proszę państwa. Nie możemy uznać tej odpowiedzi. Stopa a noga to zasadniczo dwie różne części ciała. podobnie jak diabła nie możemy uosabiać z czartem, chociaż w podanich ludowych jest to często stosowane zastępczo, ale nas obowiązują źródła naukowe.
  Uczestnik teleturnieju:
  - Przykro mi ale nie mogę się zgodzić z tą opinią. W książce biograficznej rodu Holsztein wydanej w 1893 roku jest wyraźnie napisane że Hrabina odpowiedziała "Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer" gdzie Slotermeyer tłumaczy się wyraźnie jako noga.
  Ekspert do Prowadzącej:
  - Czy mamy to źródło jako oficjalnie dopuszczone w tym teleturnieju?

  #pasta #heheszki #wielkagra
  pokaż całość