Gorące dyskusje ostatnie 12h

-bądź mną
    -przestań się spotykać z pojebanym #rozowypasek
    -idź samemu do kina na Mad Maxa
    -puste kino
    -grają film tylko dla ciebie
    -profit

Pic rel

#kino #madmax #zwiazki

odpowiedzi (21)

Kurwa mać ale poleciałem w balet.. Wyszedłem z domu ok. 17:00 i spotkałem się z loszkami z miasta, z którego pochodzę. Poszliśmy do nich do domu i tam gadki szmatki, trochę się rozlało, trochę #narkotykizawszespoko a w międzyczasie dołączyło do nas kilka osób. Potem już średnio pamiętam co się działo ale mam przebłysk jakiejś imprezy w remizie czy chujwieczego kurwa. odzyskałem świadomość na ławce dworca PKS w KURWA KALISZU, jebanym KALISZU! Piszę właśnie z autobusu, którym wracam do #wroclaw. Pierwszy raz zdarzyło mi się tak bardzo nie ogarniać. Jak znajomi będą już w stanie wydusić z siebie choć jedno logiczne zdanie to może się dowiem co się stao.

Kurwa.

#truestory #coolstory #cotusieodjebalo #podrozujzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (101)

Jak tak przyglądam się #wybory to Polacy są jak żona alkoholika. Jest chujowo ale w sumie to wpierdol dostaje tylko raz w tygodniu a i czasem mąż Bronisław jakieś zakupy zrobi, w sumie to nie jest zły. Mogłabym pójść do tego Andrzeja, wiem że mu się podobam i w ogóle chyba dobry z niego facet, ale matka jego - Jarosława, straszna kobieta. Cała wieś mówi, że jej by za teściową nie chciała, taka niedobra, tylko kościół i radio Maryja bym miała. To jaj już wole tego mojego Bronka a no i ślub mamy to do końca życia moim mężem niech będzie a, że bije każdy chłop chyba bije, no i matka jego - Donalda(śmieszne imię) z granice wyjechała to święty spokój mam w chałupie. pokaż całość

odpowiedzi (10)