:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (6)

Ale ten czas ucieka.

#czas #startosc

odpowiedzi (12)

Ja pierdziele. Mój kolega dorabia sobie w wakacje zbierając jakieś ogórki i inne warzywka. Jeździ na takie pola, gdzie rządzi jakieś małżeństwo w średnim wieku. Oprócz niego pracuje tam kilka innych osób właśnie przy zbieraniu.
    W któryś ostatni gorący dzień kończą robote, słońce napierdziela, więc gospodarz przejęty pyta się, czy nie napiliby się czegoś. Oni mówią, że tak bardzo chętnie no bo zaschło w gardle( ͡° ͜ʖ ͡°) Całą rozmowe słyszy ta baba, żona typka i się włącza do rozmowy:

pokaż spoiler niestety, ale nie mamy nic do picia. do widzenia.

na to facet odpowiada, czy wody nawet nie ma?

pokaż spoiler nie ma.

I teraz zaczyna się najlepsze. Warto wspomnieć, że nie są to biedni gospodarze. Niedawno robili córce 18-nastkę i to w takim wypasionym pałacu. Ale wracając do rozmowy.
    Facet mówi, że przecież zostało dużo picia z osiemnastki, że można dać bo kto tyle wypije.
    No to w tym momencie pałka się przegła i stara zaczyna wrzeszczeć przy wszystkich.

pokaż spoiler COŚ TY ZDURNIAŁ??!! NIE WOLNO TEGO RUSZAĆ, TO MUSI ZOSTAĆ NA PÓŹNIEJ, A NIE ŻEBYŚ TO WSZYSTKO ROZDAŁ!!

i tak nakręcona gadała kilka minut, w końcu gość sobie odpuścił, a oni nie dostali nawet wody. No ja pierdziele, cebula w najczystszej postaci...

pokaż spoiler #polakicebulaki #cebula #cebulacontent #niepasta #coolstory #coolstorytroche
    pokaż całość

odpowiedzi (26)