Wpis z mikrobloga

Podoba mi sie taki #rozowypasek, wiec inb4 maly stalking. Nie ma nic na profilowym, ale ponoc kogos ma. Pytam znajomych, ale piwnica mocno, wiec nie mam duzego zasiegu razenia.

Patrze na potencjonalnego jej paska na fb, a na profilowym "I LOVE PASSAT" i kilkanascie zdjec jego "maszyny 2.0 Tdi".

Nie wiem czy płakać czy co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: leon i passat to to samo. Ale ja sie nie lansuje z tym xD KOGOS TY WYBRALA RURZOWA.
Niema godnosci i rozumu czlowieka, ale usmiech to maaaaaaaaaaaaa slodziaka.
  • Odpowiedz
Ona czyta ksiazki IDEAŁ, on pucuje passata.

Jakie narzedzia przydadza sie do stalkingu?
Bo nie jest raczej hihasna na tych wszystkich scial media IDEAŁ i ciezko cos odnalezc.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: kolezanka nie ma z nia kontaktu, lae mowi ,ze kiedys tam pasek mial swojego.

Wiec to moze byc nieaktualne.
Oczywiscie to wszytko losowo wylosowane xD
Planuje przepytac potencjalnego passata w formie ankiety "Wpływ Amerykańskich Zwyczajów na Środkową Europe"
Pierwsze pytanie: jak pan spedzil walentynki? Stopniowo duszac go o imie rozowego.

Albo to samo zrobic paskowi, bez przypalu. Jak powie, ze z nikim, pociagne za slowka to cos ugram, a jesli
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: nie na pisze do niej: podobalas mi sie w lceum ---- jkies 5 lat tem, a przechodzac kolo mej piwnicy zauazyłem Cię i od tego moment caly cas mysle.

To by bylo slabe. Tak teoretyzuje. Jutro na rozmowe o prace - tp punkt pierwszy
  • Odpowiedz
jak dostane robote to cos odjaniepawle.

No ale kto normalny wal co drugie zdjecie i love passat, i nie maja razem zdjec ani nic
  • Odpowiedz