Wpis z mikrobloga

No i w końcu udało mi się uskładać porządny sprzęt. Mam nadzieję że posłuży przez rok, żebym w końcu nie miał potrzeby kupowania czegoś nowego co parę miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka słów o Griffinie: po przesiadce z ijusta - niebo a ziemia. Porządnie wykonany tank, wygodne napełnianie (trzeba tylko pamiętać o zamknięciu otworów na liquid, bo będzie ciekło), ogrooomna baza velocity. Do tej pory musiałem kręcić na mikroskopijnej bazie RBA do ijusta i użerać się z tym maleństwem, teraz to w ogóle poezja, samo zamontowanie grzałki trwa kilkanaście sekund. Póki co z braku czasu założyłem mu zwykłego dual coila z kanthala 0.4, po 7 zwojów na grzałkę - wychodzi ok. 0.4 ohma i na 36W działa wyśmienicie. Najważniejszą sprawą dla mnie był smak - no i się nie zawiodłem, mam teraz zabawę bo odkrywam nowe smaki moich liquidów, które ijust niestety traktował po łebkach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Griffin wręcz eksploduje smakiem, długo jeszcze zostawiając go na języku. Chmura oczywiście porządna, przeciąg niesamowity.

Jedyne, czego można się doczepić to mała pojemność, liquid schodzi dość szybko i niestety trzeba buteleczkę ze sobą nosić - ale dzięki wygodnemu napełnianiu nie stanowi to jakiegoś dużego problemu.

Dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają - brać, szczególnie w tej cenie.

#epapierosy #epapieros #mojliquid
thePiter - No i w końcu udało mi się uskładać porządny sprzęt. Mam nadzieję że posłuż...

źródło: comment_9lzcVRLeYXwXmgroAv1w9kmekTvozjxn.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@thePiter: A nie wiem czy to jest ta sama, ja miałem ją dołączoną razem z Furytankiem od anyvape więc zapewne tak. Jak ją jeszcze znajdę to pokombinuję bo fabryczne uwalam co 3 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@eyeti: w griffinie raczej cieknac nie będzie, sposób ułożenia waty jest prostszy niż konstrukcja cepa. Raczej przy nim nie spotkamy pytań w stylu "cieknie mi, ile dajecie włókien waty i jak ją układacie"
Również mam drugi dzień to cudo i szczerze polecam
  • Odpowiedz
@muak47: Szczególnie że w griffinie jest ten zajebiście przydatny pierścień na bazę - wiadomo dzięki niemu ile waty uciąć i pomaga ją utrzymać w ryzach ( ͡° ͜ʖ ͡°) koniec z upychaniem waty do dziurek i modleniem się o to, żeby nie ciekło.
  • Odpowiedz
@muak47: @thePiter: bardziej pytanie z ciekawości - odkręcacie pierścień/ układacie wate, a potem zakręcacie pierścień? I do którego miejsca watkę układacie?

Ja na 0.5 ukręciłem 7 zwojów przy 3mm średnicy (COIL MASTER FTW <3) i wyszło 0.3 z czytnika, nawet na sekundę nie skacze na 0.4 (kbox 50w)
  • Odpowiedz
@wzr1one: Ja w ogóle nie ściągam pierścienia, watę robię w ten sposób że nawijam na grzałkę, ucinam idealnie wokół podstawy bazy (chyba najbardziej optymalna długość), po czym zakraplam lq i delikatnie wsuwam końcówki w kanały. Dzięki ucinaniu waty idealnie wokół średnicy bazy, końcówki sięgają idealnie do pierścienia, nie zwisają z kanałów. Pierścienia w ogóle nie ściągam, żeby wata się w gwint nie dostała (zresztą przy większych buildach może być problem założyć
  • Odpowiedz
@thePiter: Uważaj na szybkę, moja po myciu jak skręcałem całość pękła na pół, dodatkowo często mam problem z odkręceniem góry by dostać się do grzałki. Kolejnym problemem jest palenie VG 90+, przestrzeń między szybką jest bardzo mała i zdarzało się że blokowały się bąbelki powietrza więc musiałem "odpowietrzać" odkręcając wlew.
  • Odpowiedz