Wpis z mikrobloga

@Pustulka: W przedziale do 2000 i okolicy mógłbyś uwzględnić laptopy 15", powiedzmy ze słabszym procesorem, ale za to z SSD. Jestem na etapie szukania czegoś takiego dla różowego. Szczyt wymagań to u niej 2 zakładki z yt i office na raz :D
@bolczan: ja electrogarden w kwestii tego, że to są nowe laptop nie ufam, myślę, że to outlety.

mógłbyś zrobić dział sprzęty hybrydowe, chociaż większość z nich jedzie na tym samym intel atomie to może masz jakieś preferencje.


@znikam5: Hybryd raczej nie będzie, bo wychodzę z założenia, że jak ktoś chce laptop t kupuje laptop, tablet to tablet, rzeczywiście się nadające kosztują sporo.
@Pustulka: Kiedy można się spodziewać takiego zestawienia? Poszukuję maszyny do ~1600zł do okazjonalnego grania w jakieś nowsze gry. Obecnie mam G580 z GF Gt610m, 4GB RAM, SSHD i Intel Celeronem CPU 1000M @ 1,8GhZ.
@Pustulka: Chcę po prostu kupić dość mocny sprzęt, więc w sumie cena nie gra roli ale założyłem sobie okolice 4,5k. Za tę kasę już myślałem, że dostanę coś porządnego na i7.
@Pustulka: mógłbyś dorzucić do tego jakąś małą listę anty laptopów, czyli słabe lapki na które nie warto zwracać uwagi (a co nie wynika ze specyfikacji) - typu mega słaba kultura pracy, co ma mój lapek i już więcej tego błędu nie popełnię... albo wydawało mi się że dosyć polecanym lapkiem było lenowo y50 a tu się okazuje że mają mega słaby serwis itp może uchroniłbyś kogoś od nadziania się na minę
@Pustulka: czy jest możliwe zrobienie także zestawienia monitorów - dla graczy oraz grafików?

Byłoby idealnie gdyby możliwe było włączenie sobie powiadomień na maila o tych uaktualnieniach ponieważ na stronie pokazuje się ciągle ta jedna data i musiałbym je codziennie sprawdzać aby coś wyłapać. Chyba, że sam nie ogarniam czegoś. :D

W każdym razie - czekam z niecierpliwością!