Wpis z mikrobloga

SkyCash.com nie polecam! Geniusze UX usługi który ma na celu szybką wypłatę środków bez karty...

a przez, który straciłem 40 minut, przelałem bezpowrotnie środki do ich serwisu i zostałem bez możliwościich wypłaty i bez gotówki!

Ale po kolei. Ich system to jakiś żart!

1) Doładowałem pieniądze na swoje konto w SkyCash, przy próbie wypłaty w bankomacie ich apka zarządała: "Weryfikacji konta"!? Wtf. Już wcześniej wypłacałem środki z mojego konta... Po czym aplikacja mobilna (!) odsyła mnie na ich stronę... Nie wiem po co robić aplikację mobilną skoro i tak odsyła na stronę www ale może ktoś zna wyjaśnienie?
2) Zgodnie z instrukcją wchodze na ich stronę i szukam: "Weryfikacja konta". Nie ma...
3) OK. Myslę sobie pewnie musze się znowu zalogować.
4) Próbuję się zalogować. System pyta się o typ konta? Wtf. nie mam pojęcia jaki mam typ konta. Może Wy to po prostu sprawdźcie po numerze mojego telefonu..
5) Wpisuje numer telefonu, hasło (dodam że dla ułatwienia SkyCash ma osobne hasło i osobny pin ale ok może w bankomantach wymagają pinu a na stronie hasła...)
6) Próbuję się zalogować. Dostaje komunikat: "Błędny format numeru."?! Wtf. A jaki jest poprawny format przepraszam bardzo? Tego komunikat już nie wyjasnia.
7) Dzwonie na ich obsługę. Pan prosi żebym podał url pod którym się loguje. Podaje. Po czym Pan stwierdza: Być może pana przeglądarka źle obsługuje formularz i w złym formacie jest nam przekazywany numer telefonu..... Dodam że mam popularny telefon z Chrome. Wtf. x10....

To ja się pytam po co Wy macie aplikację mobilną??

Straciłem mase czasu, zostałem bez gotówki, nie mogę wypłacić moich środków z ich systemu! Zdecydowanie nie polecam!

#skycash #gorzkiezale #niepolecam #geniuszeux
  • 6
@css: Używam od ponad roku przy różnych okazjach, zdarzało mi się też wypłacać gotówkę przez ich aplikację. Nigdy ŻADNEGO problemu, a wręcz przeciwinie na co dzień przy parkowaniu/korzystaniu z komunikacji miejskiej ogromne ułatwienie. No ale może coś się zmieniło dla nowych klientów i stąd Twoje problemy, dla mnie aplikacja 10/10.
Właśnie sprawdzam na czym polega ta ich weryfikacja... I nie wierzę. Trzeba WYSŁAĆ (!) im przelew... z odpowiednim tytułem itd. Oni są chyba niepoważni, przeciez potrzebuje wypłacić nagle gotówkę a Ci każą mi wysyłać przelew który idzie pewnie jeden dzień... JPRD.jpg
Czyli żeby wypłacić teraz moje środki, muszę wysłać im jeszcze przelew, zapłacić za niego i czekać jeden dzień... Aż oni to zaksięgują. To jest jakiś żart.

Pieniądzę powinny dotrzeć na Twoje konto skycash w przeciągu 2 dni roboczych. (!)
@css: skycash zle wprowadzili bilety autobusowe w moim miescie, i znikły po 40 nin od skasowania chociaz liczą sie tez jako jednoprzejadowe. Twierdzą ze kare otrzymalem zasadnie i #!$%@?, z gory zakladaja ze jetes cwaniaczkiem gapowiczem. Brak im zdroworozsądkowego podejscia