Wpis z mikrobloga

W związku z tym wpisem, naszło mnie pewne pytanie. Czy są tu #rozowepaski, które czytały bądź czytają te wszystkie kobiece gazety, zarówno z tych sensowniejszych jak i tych z kompletnymi duperelami? Co tam głównie można przeczytać spośród tych wszystkich artykułów, wywiadów i porad życiowych? Ma to jakąś wartość, czy to zwykły rakcontent pisany przez kobiety, które nie wiedzą czego chcą, dla kobiet które nie wiedzą kim są?
#pytanie #pytaniedoprawienocnej #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Pobierz Sepang - W związku z tym wpisem, naszło mnie pewne pytanie. Czy są tu #rozowepaski, k...
źródło: comment_49OF7VR5RLaTUNjM9CvYrvONfCzDVurN.jpg
  • 9
@Sepang: czytałem coś czasem na kiblu z takiej 'prasy', kiedy jeszcze nie było smartfonów
Raka można dostać, przykład:
tekst w Wysokich Obcasach czy jakimś innym gównie o lasce, która pisze sztuki teatralne a w tym dramaty. Nazywają ją tam dramaturżką. Dramaturżką #!$%@?! Jakby nie było zupełnie dobrego i pełnego szacunku słowa jak dramatopisarka.
Cały czas bombardują takim gównem, psycholożki i inne. Feministki same strzelają sobie w stopę. Kto #!$%@? przy zdrowych
Pobierz Dimi - @Sepang: czytałem coś czasem na kiblu z takiej 'prasy', kiedy jeszcze nie było...
źródło: comment_i5jA8qOq3GABlshxp4VBpYaNGiPG0L3I.jpg
Nazywają ją tam dramaturżką. Dramaturżką #!$%@?! Jakby nie było zupełnie dobrego i pełnego szacunku słowa jak dramatopisarka.

Cały czas bombardują takim gównem, psycholożki i inne. Feministki same strzelają sobie w stopę. Kto #!$%@? przy zdrowych zmysłach wolałby pójść do psycholożki zamiast pani psycholog. No kto to da na wizytówkę?!


@Dimi: przepyszny rage <3

czytać na co dzień nie zamierzam, ale czasem wpadnie mi takie coś w ręce, czy to u rodziny,