Wpis z mikrobloga

@D3lt4: powiedz im, że czas liceum to czas robienia kursów, które przydadzą się później: językowych, gotowania, wózków widłowych, prawa jazdy etc. i żeby je robili
@D3lt4: powtórzę się, ale zdecydowanie najważniejsze to nauka języków, ja bardzo żałuję, że trochę to olewałam.
Uczyć się od początku liceum zadań maturalnych to też dobry pomysł - kompletnie nie wiem po co przez 3 lata na matmie robiliśmy zadania, które nie pojawiają się na maturze zamiast właśnie uczyć się typowo pod maturę :/
Co do kierunku / profilu, to się nie wypowiem - całe liceum byłam na biol-chem ucząc się
@D3lt4:
- Nie ucz się dla ocen, a dla wiedzy - jeśli dostałeś dwa z gównoprzedmiotu, to wystarczy.
- Ucz się angielskiego mocniej; pomyśl nad mandaryńskim.
- Przyłóż się bardziej do gramatyki języka polskiego, bo w 2016 będziesz tylko członkiem #grammarnazi, a nie Fuhrerem #grammarnazi.
- Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Myśl logicznie.
- Nie używaj kopromowy.
- Skoro #sap, to #abap, a wiec #matematyka => #algorytmy.
@Zashi: @D3lt4: mam do Was pytanie, bo widzę, że obracacie się wokoło SAPa :) otóż jakie kwalifikacje są potrzebne do rozpoczęcia pracy z tym systemem, jak najlepiej zaczynać? Mam kilku znajomych, którzy zaczynali dzięki znajomościom, niestety w ich firmie została zamrożona rekrutacja, więc i mój punkt startowy. Obecne wziąłem się za kurs TERP10 (na takiej niemieckiej uczelni), żeby choć trochę tego liznąć :) dodatkowo coś o sobie: 23 lata, studiuję
otóż jakie kwalifikacje są potrzebne do rozpoczęcia pracy z tym systemem


@wilkuu2: Zależy jaki moduł. Bo albo informatyka, albo finanse, albo logistyka, albo zarządzanie, albo... miks wszystkiego.
@D3lt4: weź rzuć te fajki w cholerę, idź na rower a potem na studiach ucz się javy :P matura to bzdura! :)

...dopiero spojrzałam na datę dodania... nieważne :(