Wpis z mikrobloga

Mireczki lubię się zalać w trupa i wypada to czasem zbyt często ( ͡° ʖ̯ ͡°). Brakuje przez to pieniążków, a ostatnio nawet pogubiłem okulary, ale na szczęscie @GloomySunday wyraziło chęć pomocy ;) Oświadczam w takim razie wszem i wobec, że każdy plus to JEDEN dzień bez alkoholu. Plusy to bedzie tylko dodatkowa motywacja bo i tak planuje detox około 90 dni :D jak przekroczymy 150 to dodaje do tego rzucanie papierosów (nie gwarantuje, że uda mi się z dnia na dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ciekawe czy tym razem dzięki mirko coś sie uda ... :D
#oswiadczenie #motywacja
  • 28
@PauloProElo: kup sobie desnoxan, mi pomógł i dwójce moich kumpli też. Ale pamiętaj że po skończeniu zażywania wszytko jest w Twoich rękach. Jak się złamiesz to lezysz.
@PauloProElo: Potrzebujesz na prawdę silnej motywacji ze środka samego siebie, na mnie morały rodziny nie działały. Już miesiące nie piję, w cudzysłowie dojrzewałem do tej decyzji latami jak teraz na to patrzę, a był czas że piłem co dzień, piątek sobota czasem po 10 browarów wieczorem. Mogę powiedzieć że byłem na dnie. Także życzę wytrwałości i życia w trzeźwości :)