Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiała mnie fascynacja wielu graczy hallackiem, kiedy ja nie mogłem obejrzeć dwóch minut jego filmu. Coś mnie irytuje i czuję żenadę. Nie wiem jak trafniej to ująć. No i przy włączeniu tego filmu mi zaświtało. Koleś kojarzy mi się z Szymonem Majewskim. Bardzo podobny styl mowy i tak samo suche żarty. Nawet słownictwo podobne. Nie #!$%@? się, nie zazdroszczę mu fejmu, po prostu tak mnie jakoś naturalnie odrzucało. Musiałem się tym podzielić.
#wot #worldoftanks
el_flaco - Zawsze zastanawiała mnie fascynacja wielu graczy hallackiem, kiedy ja nie ...

źródło: comment_oIDAxReYCOKrpAcZujoADdlhM6yPf4S0.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@el_flaco: hallack jest najlepszym polskim źródłem jeśli chodzi o video.... co nie znaczy że jest jakiś super, przynajmniej dla mnie dalece lepszy od np. kolegi faja... a multi mnie denerwuje, taki... infantylny
  • Odpowiedz
@puexam: źródłem czego? 90% treści które przedstawia teraz to odczytanie tekstu z bloga rity, ewentualnie otworzenie screenshotów z tejże strony.
  • Odpowiedz
@puexam: ale ja tylko stwierdzam, że odkryłem czemu automatycznie mnie odrzucał. Nie widziałem jego filmów zbyt wiele bo nie mogłem wytrzymać. Mój post nie został zrozumiany. Ja tam lubię vdr pooglądać i epickie bitwy turoka, ale on też deczko drażniący jest.
  • Odpowiedz
@wuju84: Oczywiście że tak, dlatego napisałem 'jeśli chodzi o video', jeszcze powinienem dorzucić że po polsku.
Ja go oglądam rzadko, w zasadzie tylko "do jedzenia", nigdy mi się nie chce wchodzić na te blogi i je śledzić.
  • Odpowiedz
@FeniEnt: najlepszy dla mnie jest vdr, choć mało ostatnio nagrywa.
@Klos3k: znam wszystkich jutuberoow xD. Jak grać mi się nie chciało albo jem, to sobie czasem coś obejrzę. Multi powinien mieć lektora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luka_Wars: można sie domyślić jak się umie czytać.
  • Odpowiedz
@el_flaco: Ja wiem czemu go nie lubisz i wiem czemu sam go nie lubię. Bo nie lubię jak ktoś traktuje mnie i mówi do mnie jak do 3 latka...
Ma taki styl i już.
  • Odpowiedz
@vdr: Bardziej mnie drażni. Nie znam gościa przecież. Coś w tym jest, ale też te jego suche żarty i styl mowy jak u Szymona M. Choć Majewski ma dla mnie plusa za dystans do siebie co udowodnił będąc roastowany. Jeśli nie widziałeś, to polecam. Godzina śmiechu https://www.youtube.com/watch?v=ayaMr21-fqw

W tym poście nie chodzi o jechanie mu po papierach, tylko o to że coś mnie drażniło w nim i do wczoraj nie wiedziałem
  • Odpowiedz