Wpis z mikrobloga

#polityka #twbolek #komunisci
Teraz tak na spokojnie. Rano się budzę, a tam na fb wiadomościami bombarduje mnie kolega z klasy z liceum. Zabolało go to, że kilka dni temu zapostowałam coś, że Bolek to Bolek. Co mnie bardziej przeraża, to fakt, że są profesorowie w Polsce, którzy szerzą komunistyczną propagandę wśród studentów. Ze słowotoku mojego kolegi wynikło to, że on też kiedyś myślał, że Leszke był agentem itd. ale chodząc na wykłady z historii Polski XI (nie wiem czy miał tu na myśli historię XX czy XXI wieku) jego profesor nie przyjmował jego prac, które były krytyczne wobec np. Wałęsy i kazał mu "zrozumieć samemu dlaczego". No i z tego jego zrozumienia wyszło, że Lechu to ofiara ubeków, że nawet jeżeli podpisał coś, to musiał, bo śmierć go czekała oneone11!!e (ale dlaczego brał za to kasę to się nie dowiedziałam). Że w sumie Jaruzelski i Kiszczak to zdrajcy, ale tylko tak w 50%, bo "oni byli Polakami i tam na koncu glowy mieli inwazje sowiecka w myslach' ". A to co się teraz dzieje to na szeroką skalę zakrojona akcja pisowskich ubeków, którzy chcą wykończyć Leszke bohatera Polski.

"Walesa to BOCHATEK STAŁ SIE CZLOWIEKIEM KTORY TO WSZYSTKO UDZWIGNOL, kolaborowal z Moska
ale ich wykiwal"

Dostałam instrukcję otworzenia oczu i nie mieszaniu ludziom w głowach i że mam przestać oglądać polskie media (których nie oglądam ( ͡° ʖ̯ ͡°)).

A jeszcze tak dodam, że komuna nie istniała, bo on z wykładów filozofii się nauczył, że komuna to "fikcja, utopia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem aż jak to skomentować, szczerze zatkało mnie XD
  • 3
@KeyserSoze: A jeszcze nie oglądałam tego, sobie puszczę teraz.
@pieczywomaca: Nie docierały do niego żadne argumenty. Jedynie zaczynał personalne wyjazdy do mnie, ale nie odpowiedział mi na żadne pytanie. Takich trzeba chyba ignorować, dać im wypuścić cały słowotok i odpocząć po obronie ojczyzny przed zdrajcami, jak ja, szerzącymi kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)